Новини міста Ніжин http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Ніжин uaTue, 25 Jul 2017 07:34:50 +0300 <![CDATA[У Ніжині сьогодні обіцяють ввімкнути опалення]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112332 Tue, 18 Oct 2016 11:26:15 +0300 <![CDATA[Ніжин:АТОшник з Чернігівщини поштою хотів надіслати боєприпаси рідним]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112296 Mon, 17 Oct 2016 12:06:14 +0300 <![CDATA[Ніжин:Скорочення ліжкомісць та створення п’яти госпітальних округів: перспективи медичної реформи на Чернігівщині]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112138 Mon, 10 Oct 2016 10:49:11 +0300 <![CDATA[До Ніжина знову повертаються вандали]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112167 Fri, 07 Oct 2016 11:26:06 +0300 <![CDATA[Ніжин:Власники ОСББ можуть залишитися без тепла]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112140 Thu, 06 Oct 2016 10:45:45 +0300 <![CDATA[У Ніжині сталося ДТП: автомобіль зіткнувся з мопедом]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112139 Thu, 06 Oct 2016 10:37:50 +0300 <![CDATA[Минулого тижня в Ніжині народилось 16 немовлят]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112111 Wed, 05 Oct 2016 10:48:16 +0300 <![CDATA[Ніжин:Трьох бізнесменів обстріляли з протитанкового гранатомета на Чернігівщині]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112081 Tue, 04 Oct 2016 11:26:54 +0300 <![CDATA[Минулого тижня в Ніжині народилось 21 немовля]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111895 Mon, 03 Oct 2016 13:45:49 +0300 <![CDATA[Ніжин:Вакцина від основних інфекційних недуг прибула на Чернігівщину]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112012 Fri, 30 Sep 2016 08:15:12 +0300 <![CDATA[Ніжин:Національний банк України випустить пам’ятну монету до 85 річниці з дня утворення Чернігівської області]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111973 Thu, 29 Sep 2016 10:58:38 +0300 <![CDATA[Ніжин:Воздвиження Хреста Господнього]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111933 Wed, 28 Sep 2016 10:26:34 +0300 <![CDATA[Ніжин:Бабине літо прийде в жовтні Додати новину]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111854 Sat, 24 Sep 2016 19:14:49 +0300 <![CDATA[Історико-архітектурного заповідника державного значення в Ніжині не буде. Поки що]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111781 Thu, 22 Sep 2016 11:45:50 +0300 <![CDATA[Ніжин:Де розміщуватиметься інфекційний кабінет вирішуватимуть депутати]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111778 Thu, 22 Sep 2016 11:44:16 +0300 <![CDATA[Ніжин:На вулиці Гоголя з'явились обмежувачі руху]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111780 Thu, 22 Sep 2016 11:38:58 +0300 <![CDATA[Ніжин:Школу мистецтв урочисто відкрили в новому приміщенні]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111732 Wed, 21 Sep 2016 11:54:23 +0300 <![CDATA[Ніжин:Відбудетеся святкування річниці дитячо-юнацької спортивної футбольної школи]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111686 Tue, 20 Sep 2016 11:56:27 +0300 <![CDATA[Ніжин:На Дніпрі зіштовхнулись два човни]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111586 Wed, 14 Sep 2016 09:59:04 +0300 <![CDATA[Ніжин:В суботу сталося ДТП на Козачій]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111555 Tue, 13 Sep 2016 10:15:11 +0300 <![CDATA[Ніжин:Поблизу Хвилівки знешкодили артилерійський снаряд]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111511 Mon, 12 Sep 2016 10:24:16 +0300 <![CDATA[Ніжин:Свято меду під дощем]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111220 Mon, 22 Aug 2016 00:38:19 +0300 <![CDATA[Ніжинка мало не стала жертвою шахраїв]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111141 Tue, 16 Aug 2016 06:48:06 +0300 <![CDATA[Ніжин:Розпочались ремонтні роботи в Центрі соціально-психологічної реабілітації]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110913 Mon, 01 Aug 2016 05:59:27 +0300 <![CDATA[Ніжин:Як студенти планують модернізувати Чернігівщину]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110853 Thu, 28 Jul 2016 10:48:51 +0300 <![CDATA[В Ніжині створено нову громадську організацію]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110821 Wed, 27 Jul 2016 11:11:08 +0300 <![CDATA[Ніжин:Дітей з дитсадка №7 госпіталізовано до інфекційного відділення]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110790 Tue, 26 Jul 2016 11:44:17 +0300 <![CDATA[В Ніжин-озеро стікають нечистоти?]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110590 Tue, 12 Jul 2016 08:39:57 +0300 <![CDATA[Юний каратист з Ніжина]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110556 Mon, 11 Jul 2016 00:18:44 +0300 <![CDATA[Ніжин:Водоканал заявляє, що ніяких викидів в Остер не було]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110548 Fri, 08 Jul 2016 21:44:18 +0300