Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині небезпечні автобуси калічать людей

Офiцiйний сайт мiста
http://nizhyn.osp-ua.info/


У Ніжині небезпечні автобуси калічать людей

2 вересня 2014

 

Багатьма ніжинськими маршрутками та автобусами їздити некомфортно, а інколи, як виявляється і небезпечно.

До нашої редакції звернулась із своєю історією двадцяти чотирьох річна дівчина Юлія.

Вона розповіла, що в суботу поїхала автобусом маршрутом № 14 і покалічилась.

“Я їхала на ринок. Планувала вийти на вулиці Подвойського. Але, їхавши від поліклініки, водій на пововороті не скинув швидкості і в той поворот до зупинки буквально влетів”, — розповіла дівчина.

Треба сказати, що вона не великого зросту.

Юлія їхала стоячи й коли автобус входив у поворот вона впала. “Я трималась рукою за поручень. Коли водій влетів у поворот у мене рука зісковзнула з поручня і я впала на підлогу. Ударилась обличчям і ногою. Замазала одяг. Поки падала, то вхопитись ні за що не встигла та й навряд чи змогла б, бо кондуктор зайняла весь прохід”, — говорила Юлія.

Пожаліли покалічену дівчину хіба бабусі літнього віку, які теж їхали на ринок, скзавши: “Ой, бідна дівчина. Ти сильно вдарилась?”.

За словами постраждалої, ні водій, ні кондуктор не перепросили й не запропонували допомоги. На томість кондуктор крикнула, що треба було триматись.

Перелякана дівчина вийшла з автобуса. Переживала лише за обличчя, щоб не напухло. Тому, ні запам'ятовувати номерних знаків, ні обличчя водія не було ні сил, ні бажання.

Дівчина не просить когось карати, але, принаймні можна було вибачитись і приділити хоч трохи уваги постраждалій. І так вважає не лише Юлія.


НОВИНИ ЧЕРНІГОВА

 

 
Постiйна адреса сторiнки: http://nizhyn.osp-ua.info/news/88951/u-nizhini-nebezpechni-avtobusi-kalichaty-ludey.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua