Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Добровільно-примусове звільнення ніжинських захисників

Офiцiйний сайт мiста
http://nizhyn.osp-ua.info/


Ніжин: Добровільно-примусове звільнення ніжинських захисників

25 лютого 2014

Прокурор Ніжина Володимир Мозговий та начальник міськвідділу міліції Олександр Шипілов написали заяви на звільнення за власним бажанням.
 
На такі кроки вони зважились після розмови з активістами на народному Віче, що проходило вчора, 24 лютого.
 
Про те, що звільнився за власним бажанням начальник міліції, народу повідомив його заступник. Сам О. Шипілов був відсутній, сказали, що його на той час не було в місті.
 
Міськрайонного прокурора Володимира Мозгового теж спочатку не було, але зібрання дочекалося, поки він повернеться з відрядження. Бо якщо ні, активісти збиралися взяти в облогу приміщення прокуратури і все ж таки дочекатися прокурора.
 
До того часу на дворі вже стемніло, і зібрання перейшло до великої зали міськвиконкому. Після нетривалих виказувань претензій, ніжинці почали скандувати “Відставка!”.
 
Окрім людей, що гучно вимагали відставки прокурора, були і більш агресивно налаштовані, намагалися штовхнути В. Мозгового і можливо, аби їх ніхто не стримував, не проти були застосувати до нього і силу.
 
Ніжинський прокурор довго тримав натиск народного гніву, але врешті-решт написав заяву про звільнення з посади прокурора за власним бажанням. Заяву зачитали вголос всьому зібранню, народу це сподобалось.


Новини Чернігова

 
Постiйна адреса сторiнки: http://nizhyn.osp-ua.info/news/80472/nizhin-dobrovilyno-primusove-zvilynennja-nizhinsykikh-zakhisnikiv.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua