Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Бюджет Ніжина 2014 прийнятий на сесії міськради

Офiцiйний сайт мiста
http://nizhyn.osp-ua.info/


Бюджет Ніжина 2014 прийнятий на сесії міськради

5 лютого 2014

Бюджет-2014 для міста ухвалила сесія ніжинської міськради. З другої спроби депутати підтримали головний фінансовий документ тридцятьма шістьма голосами та аплодисментами.
 
Ніжинський цьогорічний бюджет фінансисти називають бюджетом виживання. Проте, на основні найнеобхідніші потреби коштів має вистачити, запевняють і депутати й працівники фінуправління.
 
Відтак, окрім усіх програм, які оплачують із міськбюджету з року в рік, в ніжинській «кишені» передбачили виділення коштів для повернення грошей жителям міста за проведення водогону, виплати сім’ям загиблих воїнів-афганців, спортивним організаціям на закупівлю обладнання, для капітальних ремонтів деяких закладів освіти, ремонт аварійних будинків та виготовлення проектно-кошторисної документації, проектування та будівництво котельні для однієї з міських шкіл, ремонт доріг та будівництво ЛЕП по вулиці Шевченка. 
 
А от розподілити та виділити кошти для комунальних засобів масової інформації народні обранці не змогли. Триста тисяч гривень депутати мали розділити між телекомпанією, міською та міськрайонною газетами.
 
Депутат Юрій Хоменко радив двісті тисяч дати телебаченню, сто тисяч міськрайонній газеті. Міську ж газету депутат планував лишити ні з чим.
 
Депутат Анатолій Лінник говорив про те, що міській газеті виділити кошти треба обов’язково, так як вона нині перебуває в скрутному фінансовому становищі. А створити ті борги, які має сьогодні газета, допомогли самі ж депутати разом з міською владою. 
 
Депутат В’ячеслав Івашин пропонував розподілити кошти між ЗМІ наступним чином: сто тисяч для телебачення, сто п’ятдесят – міській газеті, п’ятдесят – міськрайонній.
 
Проте, дійти згоди скільки й куди направити більш як за годину депутати не змогли. Гроші «поклали» в резервний фонд і домовились, що до наступної сесії питання про комунальні ЗМІ вивчать детальніше й розподілять кошти на наступному засіданні.   
 
Також, депутати підтримали прохання комунальників й погодились один мільйон гривень із отриманих грошей із області в вигляді субвенцій відправити для закупівлі сміттєвозів. На ці гроші їх вийде два.
 
Окрім бюджету міста на цей рік, у порядку денному було питання про суспільно-політичну ситуацію, яка склалась в країні. У тім, більшістю голосів депутати проголосували за зняття цього питання з порядку денного.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 
Постiйна адреса сторiнки: http://nizhyn.osp-ua.info/news/79231/budzhet-nizhina-2014-priynjatiy-na-sesiyi-misykradi.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua