Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: МВС «озброїло» шведських фанів «Гідом безпеки»

Офiцiйний сайт мiста
http://nizhyn.osp-ua.info/


МВС «озброїло» шведських фанів «Гідом безпеки»

15 червня 2012

Українські правоохоронці роздали шведським уболівальникам кишенькові буклети під назвою «Гід безпеки».
 
Про це з посиланням на ГУМВС України в м.Києві повідомили УКРІНФОРМу у прес-службі КМДА.
«Задля безпеки та комфорту гостей зі Швеції правоохоронці роздали шведським уболівальникам кишенькові міні-буклети під назвою «Ваш гід безпеки».

Розроблені вони Міністерством внутрішніх справ України. У посібнику 9-ма мовами роз'яснено функції та призначення різних служб міліції, вказано всі телефони, які працюють у цілодобовому режимі та за якими можна отримати допомогу», - йдеться у повідомленні.
Окрім того, у буклеті також роз'яснено, як потрібно діяти у тій чи іншій ситуації, щоб не стати жертвою зловмисників.
 
Шведські фани, у свою чергу, подякували столичним правоохоронцям за прояв турботи та створення належного рівня безпеки у кемпінговому містечку.
 
У КМДА нагадали, що в кемпінговому містечку на Трухановому острові зараз мешкає понад 4,5 тис. футбольних уболівальників зі Швеції. Задля безпеки іноземних фанів щодобово на чергування заступає 112 правоохоронців.

Крім співробітників Дніпровського районного управління охорону громадського порядку здійснюють співробітники зведеного загону патрульної служби Хмельницької області, групи швидкого реагування «Беркут» Хмельницької та Черкаської областей, курсанти Національної академії внутрішніх справ, а також кінна міліція.
 
За інформацією прес-служби, посилено заходи безпеки також у фан-зоні. На території фан-зони працює система відеонагляду, всі входи контролюють окремі групи охоронців, організовано постійний патруль всередині та ззовні фан-зони.

Потоки на вхід і на вихід з фан-зони розділені для зручності уболівальників: вхід здійснюється тільки через турнікети, вихід - у спеціально позначених місцях. На вході стюарди фан-зони перевіряють предмети, які вболівальники приносять із собою.

Слід зазначити, що на територію фан-зони заборонено вносити легкозаймисті предмети, алкогольні напої, великогабаритні та гострі предмети, зброю, професійну фото- і відео- апаратуру, засоби трансляції (окрім представників ЗМІ, які отримали відповідний дозвіл).
Загалом же, за час перебування іноземних уболівальників у Києві грубих порушень правопорядку зафіксовано не було, констатували у КМДА.
 
За матеріалами УКРІНФОРМ
Постiйна адреса сторiнки: http://nizhyn.osp-ua.info/news/56505/mvs-ozbroyilo-shvedsykikh-faniv-gidom-bezpeki.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua