Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Меру Ніжина на сесії подарували тюремний посуд для "баланди"

Офiцiйний сайт мiста
http://nizhyn.osp-ua.info/


Меру Ніжина на сесії подарували тюремний посуд для "баланди"

2 квiтня 2012

 

 Під час сесії Ніженської міськради яка проходила 24 лютого 2012 року і яка  знову почалася досить незвично, депутат Ніжинської міської ради від партії "Батьківщина" Максим Багрінцев подарував меру Ніжина М.Приходьку члену Партії Регіонів тюремний посуд й побажав, "щоб саме з нього мер Ніжина їв тюремну баланду у місцях позбавлення волі".
 
Далі депутат Максим Багрінцев вкотре нагадав меру Ніжина Приходьку, що він продовжує порушувати Постанову Генеральної прокуратури України про його відсторонення від посади Ніжинського міського голови, також депутат зазначив, що мер Ніжина незаконно привласнив собі власні повноваження та порушує ст. 353 Кримінального Кодексу України.
 
Далі, депутат сказав те, що Гепрокуратура скасувала Постанову Ніжинської міжрайонної прокуратури про відмову у порушенні кримінальної справи.

Депутат Максим Багрінцев сподівається, що Генпрокуратура проведе неупереджену та об'єктивну перевірку й порушить проти мера Ніжина М.Приходька кримінальну справу за ст. Кримінального Кодексу України.
 
Депутат також наголосив на тому, що він сподівається, що судовий процес, котрий зараз триває над мером Ніжина завершиться справедливим покаранням для нього. Далі депутат Максим Багрінцев сказав, що Ніжинська влада, яку уособлює мер Ніжина М.Приходько не працює для людей і, що він не заслуговує бути мером.
 

На останок депутат Максим Багрінцев сказав, за те, що мер Ніжина скоїв тяжкий злочин й таким чином принизив репутацію територіальної громади за це він повинен бути покараний та нести кримінальну відповідальність.

За матеріалами Gazeta.ua

 
Постiйна адреса сторiнки: http://nizhyn.osp-ua.info/news/53981/meru-nizhina-na-sesiyi-podaruvali-turemniy-posud-dlja-balandi.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua