Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині на Чернігівщині відкрито відділення гемодіалізу

Офiцiйний сайт мiста
http://nizhyn.osp-ua.info/


У Ніжині на Чернігівщині відкрито відділення гемодіалізу

18 липня 2011

У Ніжинській центральній міській лікарні відкрито амбулаторне відділення гемодіалізу для хворих на хронічну ниркову недостатність 3-4 ступенів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України, відкриття відділення стало можливим завдяки реалізації на Чернігівщині відповідної урядової програми з допомоги хронічним хворим на ниркову патологію, ініційованої Комітетом Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

Амбулаторне відділення оснащено 6 сучасними апаратами «штучної нирки» імпортного виробництва та допоміжним обладнанням вартістю 1 млн. 300 тис. грн., що надійшли як гуманітарна допомога.

Як повідомив головний лікар ніжинської міської лікарні Володимир ЛЕВКОВСЬКИЙ, з місцевого бюджету було виділено 260 тис. грн., які спрямовано на капітальний ремонт відділення.

Відділення обслуговуватиме пацієнтів не тільки з Ніжина та Ніжинського району, а і хворих на хронічну ниркову недостатність з Борзнянського, Бахмацького, Носівського, Бобровицького районів, вирішується питання про допомогу жителям Куликівського району, які раніше змушені були отримувати процедуру з очищення крові в обласній лікарні.

«Хоча така процедура і коштує близько однієї тисячі гривень, наші пацієнти нічого не платять, про що потурбувалася обласна державна адміністрація, - повідомив В.ЛЕВКОВСЬКИЙ, - відповідні спеціалісти з обласної лікарні забезпечили нас всім необхідним, аби пацієнти ні в чому не відчували дефіциту».

Зараз у відділенні процедуру гемодіалізу проходить 21 хворий, яких обслуговують 14 спеціалістів.

Участь у відкритті відділення взяв голова облдержадміністрації Володимир ХОМЕНКО, який подарував терапевтичному відділенні лікарні сучасний кардіологічний дефібрилятор.
http://health.unian.net
Постiйна адреса сторiнки: http://nizhyn.osp-ua.info/news/46312/u-nizhini-na-chernigivschini-vidkrito-viddilennja-gemodializu.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua