Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Спорт

Офiцiйний сайт мiста
http://nizhyn.osp-ua.info/


Спорт

Ніжинська дитячо-юнацька спортивна школа


Ніжинська дитячо-юнацька спортивна школа
була створена у вересні 1951 року. На початку існування школа розміщувалась у будівлі Покровської церкви, а у 1992 році вона перейшла в колишній спортивний зал товариства "Спартак". Нині це основне приміщення ДЮСШ, що знаходиться за адресою: 16600 м. Ніжин, вул.Московська, 3, телефон: 2-31-35

Ніжинська дитячо-юнацька спортивна школа проводить спортивно-масову та навчально-тренувальну роботу, виконує завдання по зміцненню здоров'я дітей засобами фізичної культури і спорту, розвиває здібності в обраному напрямку, забезпечує гармонійний розвиток особистості, формує здоровий спосіб життя, спрямовує навчально-тренувальний процес на підготовку олімпійського резерву, підготовку спортсменів високих розрядів. 

На сьогоднішній день в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі на п’яти відділеннях працює 16 тренерів-викладачів, 31 навчально-тренувальна група (8 початкової підготовки, 23 початкової базової підготовки) де навчається 302 учнів.

Випускникам по закінченню школи видається свідоцтво про позашкільну освіту.
 

Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу

 

Ніжинська дитячо-юнацька  спортивна школа  з футболу  засновано відповідно до рішення Ніжинської міської ради 21 сесії  3 скликання від 30 травня 2001 року. Відкрита з 1 вересня 2001 року.

Місце знаходження: м.Ніжин,  вул. Шевченка, 103-А

Тел. 4-34-79 

У  школі в 2010-2011 навчальному році функціонує 17 навчально - тренувальних груп, з них: 6 груп початкової підготовки, 9 груп учбово-тренувальних, спортивно-оздоровчих – 1 група, спортивного удосконалення – 1 група. Всього займається 280 учнів.

В СДЮСШ з футболу працює 8 тренерів- викладачів, з них 7 мають вищу освіту, 4 – викладачі  І категорії та  І – ІІ категорії.

Завдання СДЮСШ з футболу:

  • Надання дітям та юнацтву додаткової освіти, забезпечення потреб особистості у творчій реалізації та організації змістовного дозвілля та відпочинку;
  • Підготовка футболістів – розрядників;
  • Підготовка провідних футболістів у збірні команди різних рангів.

 

Основне місце занять - футбольне поле спортивної школи, міні-спортивний майданчик зі штучним покриттям, хокейна коробка, міський стадіон « Спартак».У зимовий період заняття  проходять в спортивному залі шкіл міста.

 

  • За період 2009-2011рр юнацькі збірні команди спортивної школи вибороли 2 місце в обласному чемпіонаті серед дитячо-юнацьких спортивних   шкіл ( тренер О.В.Васьков).
  • Юнаки 1995-1996р.н.  зайняли 2 місце у чемпіонаті області серед ДЮСШ.(тренер Д.С.Ботиков)
  • Вихованці школи 1998 р.н., які представляли ЗОШ № 9, перемогли в обласних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч» і брали участь у Всеукраїнських змаганнях ( в м. Києві),  де здобули 6 місце.
  • Юнаки 1997 р.н. представляли ЗОШ № 16 в обласних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч» , і як переможці продовжили боротьбу у Всеукраїнських зональних змаганнях, де у фіналі вибороли почесне 2 місце.( тренер О.В.Васьков)

Ніжинська дитячо-юнацька спортивна шахова школа


ДЮСШШ  почала працювати з 01 вересня 2004 року, розташована  на базі ЗОШ № 15. Школа має таку матеріально-технічну базу: приміщення шахового клубу  площиною 125 кв.м. , у т.ч. – ігрова зала-72 кв.м.

В школі працює 6 тренерів-викладачів: 5 – мають вищу освіту, 1 – базову вищу, 2 – мають першу тренерську категорію, 2 – мають другу тренерську категорію.


Шаховий клуб школи став епіцентром шахового життя міста , де майже безперервно відбуваються змагання : від дитячих до дорослих , від міських до всеукраїнських. Регулярно проводяться першості міста серед дітей в різних вікових категоріях , як особисті , так і командні; Спартакіади серед  учнів та вчителів ЗОШ м. Ніжина з шахів та шашок ; відроджені змагання на призи клубу “Біла тура” ( з 2007 року ); проводяться відкриті першості міста із запрошенням сильних шахістів з інших регіонів області та України; різноманітні шахові фестивалі , як дитячі , так і дорослі ( до речі , в змаганнях з дорослими грають , і не без успіху , кращі учні школи); товариські матчеві зустрічі з шахістами міст Києва , Чернігова , Прилук . Кращі шахісти  ДЮСШШ брали участь у змаганнях за межами України: Польща, Чехія , Білорусь.

Наша адреса: 16 604, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123.


КДЮСШ НМГО СТ «Спартак»


КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «СПАРТАК»

Місце знаходження: ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., М.НІЖИН,

ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ, БУД. 16 (за гуртожитком НМЗ)

Конт. телефон: 91005
 

Громадські спортивні організації-клуби

Ніжинська міська громадька організація фітнес-клуб «Позитив»

Зареєстровано рішенням виконавчого комітету від 26.11.2009 року №539

Голова громадської організації - Арвахі Галина Іванівна

Юридична адреса: м.Ніжин, вул. Шевченка, 114, к.4, кв.106

Мета: популяризація здорового способу життя, фіт несу серед населення міста, практична реалізація місцевих програм, що сприяють поліпшенню здоров’я, в першу чергу серед молоді.

 

Ніжинська міська громадська організація спортивний  клуб єдиноборств «Спарта»

Зареєстровано рішенням виконавчого комітету від 5 серпня 2010 року № 330

Голова громадської організації – Смалій Костянтин Миколайович

Юридична адреса: м.Ніжин, вулиця Семашко, будинок 16, квартира 38.

Мета: популяризація серед населення міста боротьби дзюдо та самбо, розвиток міжнародного співробітництва, спортивно-культурна і оздоровча діяльність, спрямована на духовний і фізичний розвиток людини., підготовка молоді до служби в лавах Української армії.

 

Ніжинська міська громадська організація «Велоклуб-Ніжин»

Зареєстровано рішенням виконавчого комітету від 09.12.2010 року №563

Голова громадської організації – Набок Вадим Анатолійович

Юридична адреса:м.Ніжин, вул. Овдіївська, будинок 9, квартира 12.

Мета: реалізація прав членів організації на всіх рівнях і напрямках фізкультурно- спортивної та оздоровчої діяльності, зокрема  розвиток велоспорту  шосе, велоспорту крос кантрі, велоспорту ВМХ та інших  видів  велоспорту, триатлону.

 

Ніжинська міська громадська організація “Спортивний клуб бойових мистецтв «Тризуб»

Зареєстровано рішенням виконавчого комітету від 28 грудня 2010 року № 603

Голова громадської організації- Сахута Сергій Миколайович

Юридична адреса: м. Ніжин,  вулиця Шевченка, будинок  92-а, квартира, 48

Мета: розвиток бойових мистецтв, проведення масових спортивно-оздоровчих заходів, спортивних зборів та змагань, пропагування здорового способу життя серед молоді Ніжина.За інформацією nizhynrada.org
Постiйна адреса сторiнки: http://nizhyn.osp-ua.info/html/ch4/sport.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua