Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Міський голова А. Лінник прозвітував під бурхливі оплески
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Міський голова А. Лінник прозвітував під бурхливі оплески

13 травня 2015

В передодень свята Перемоги, міський голова Анатолій Лінник звітував за свої переможні звершення. Через рік після обрання міським головою, він розповів ніжинцям, як насправді змінилося їх життя.

Біля міського Будинку культури багато дорогих авто. Вони паркуються ледве не на дитячому майданчику. У тих, хто прийшов послухати очільника міста настрій піднесений. Прямо в холі Будинку культури розташували буфет, якій одразу переносив свідомість сприйняття в інший вимір.

Для повноти картини не вистачало величезного портрета мера на червоному фоні і кілька транспарантів на кшталт: “П’ятирічку за три роки!”, або “Жити стало краще, жити стало веселіше!”, чи ось: “Ідеї А. Лінника живуть і перемагають!”. Але з таким запалом команди мера по втіленню концептуальної ідеології, якою обзавівся міський голова, то це скоро виправлять.

Звіт міського голови Анатолія Валерійовича Лінника розпочався з бурхливих оплесків, які переходили в овації. Протягом тривалості звіту, бурхливі оплески, в потрібних місцях, час від часу переривали промову голови. Також окремі люди в залі не могли стримувати емоцій захоплення і вони радісно викрикували слова вдячності за наполегливу працю міського голови А. Лінника.

В своєму звіті міський голова одразу піддав нещадній критиці тих, хто піддавав його нещадній критиці. При цьому, було не одноразово наголошено про те, що такої відкритості влади, такого наближення до народу, до ніжинців, не було ще в жодного міського голови. Хоча в багатьох є побоювання, що таке настирливе прагнення влади до близькості з ніжинцями, може призвести до того, що коли те наближення триватиме, або стане ще наближеніше, народ в якійсь момент просто відчпокають і той навіть не отримає задоволення. Бо у близькість з владою “по любві”, ніхто в Україні вже не вірить.

Буфет, “бурниє аплодісменти” та схвальні викрики із залу разом створювали в стан дежавю: партійні з’їзди радянської епохи.

Сам А. Лінник сказав, що такого звіту ще не було в жодного міського голови Ніжина. Ну звісно, хто б міг уявити, що, наприклад, М. Приходько зачитав свій звіт ще й проставився в коридорі!

Щоб не створювати в читача хибних почуттів, зауважимо, що послухати, як звітує міський голова прийшли бюджетники, комунальники і решта, кому тепер керманич буде щоквартально особисто встановлювати розмір премії.

Були ще кілька активістів, які потім і зробили вечір не скучним.

В кого виникла цікавість, звіт на годину з чвертю можна послухати. Все ж таки над цім текстом працювала якась кількість людей. Видно було також, що в деяких місцях доповіді, міський голова і сам дивувався, якій він молодець.

Але найцікавіше сталося після промови, коли дійшла черга запитань. Звісно, в тих, хто з блаженними обличчями плескав в долоні, в тих запитань не було. Вони брали мікрофон, щоб виказати безкінечні слова вдячності. І щось підказувало, що слова їм роздавали за кілька днів.

Першим “завівся” підприємець Микола Донченко. Йому було прикро, що коли А. Лінник озвучував людей, які допомагали місту, то він свого радника Кубрака назвав кілька разів і прізвище і його фірму і знову прізвище, щоб не мало було. Але Миколу Донченка, якій вкладав значні власні кошти в благоустрій, не назвав і тим дуже образив підприємця. Звісно, образив як справжній політик, зі словами: “Ви ж знаєте, що я вас дуже поважаю”.

Лінник, мені від тебе не треба нічого, але подякувати можна було б?” — ображався Донченко.

Манера виказувати свої думки у Миколи Донченка, м’яко кажучі, емоційна. Тим і користувались прибічники мера, захлопуючи Донченка і надсміхаючись над ним. Цим вони заводили підприємця ще більш.

Хоча, якби відкинути своєрідну манеру спілкування Донченка, то більша половина питань і претензій до міського голови була справедливою.

Одразу та вишукана реальність, яку будував мер більше години у своєму звіті, розпалася на дрібні шматки. Але посаджені в залі бюджетники гигикали, затюкували, захлопували, а від того ще більш дражнили підприємця, якій ще довго не міг заспокоїтися, але потім махнув рукою і все ж таки пішов геть.

Команда концептуального піару при міському голові, також реалізувала ідею, щоб було вже зовсім схоже на телевізійне шоу, то поставили в залі людину, яка по задуму, носила б всім мікрофона.

На цю роль підійшов, нещодавно виписаний з Носівки, новий радник міського голови. Але практично відразу, підставка під мікрофон почала вирішувати, кому давати слово, а хто і недостойний такої честі.

І це все відбувалось на фоні годинної балаканини мера про відкритість і близькість до народу (ой, знову, вибачте). Хоча, ось вам і близькість фактом по лицю.

Наталія Усова, хвилин двадцять стояла і мовчки спостерігала, як говоряща підставка під мікрофон бігала по залу туди-сюди. Інші люди вже почали кричати, щоб дали можливість Н. Усовій задати свої питання. Підставка з мікрофоном втекла в інший кінець зали.

Коли діло дійшло вже до штовханини, радник з мікрофоном почав коментувати майбутній виступ Усової! Замість того, щоб виконати свою нескладну функцію і дати ніжинцю мікрофон, щоб поставити запитання міському голові, той радник заволодівши чудом техніки, почав розповідати про те, що зараз буде, якщо Усова задасть свої запитання.

Осад від того звіту залишився бридкий. Нова команда мера, яку нарешті він зібрав, почала працювати не стільки місто, а на те, щоб сам Анатолій Лінник виглядав по феншую в очах ніжинців. І це, певно на їх думку, і дасть їм шанс на перемогу в найближчих виборах. А нас з вами знову зроблять дураками.


Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)