Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Голова громадської ініціативи “Стоп наркотик” звертається до ніжинців
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Голова громадської ініціативи “Стоп наркотик” звертається до ніжинців

16 лютого 2015

Владислав Попович, голова організації “Стоп наркотик” публікує своє звернення до ніжинців. Він заявляє, що наркомафія практично оголосила війну тим, хто бореться з незаконним розповсюдженням наркотиків в місті, активістам “Стоп наркотик”.

Вже майже рік в Ніжині практично відсутня відкрита торгівля наркотиками. Хоча не так давно “дозу” можна було вільно придбати за бажанням. Наприклад, на площі міста завжди знаходився продавець. В нічних клубах — в Абсолюті-Табаско торгівлю наркотиками здійснювали три продавця.

Наразі, ми створили таки умови, за яких наркоторговці не можуть, як раніше, вільно збувати свою продукцію. І в цьому є ще одна унікальність міста, бо практично в кожному більш-менш невеличкому місті країни така торгівля налагоджена і схеми чітко працюють.

В Ніжині такого не буде! Це, звичайно, дуже не подобається тим людям, в кого збут наркотиків є налагоджений бізнес, який приносить, повірте, дуже великі прибутки, навіть на такій невеликій території.

Ми вже повідомляли, що організацією “Стоп наркотик” було припинено можливість збувати наркоречовину представнику ромської місцевої наркомафії.

Самого ж куратора цієї торгівлі було попереджено, нехай і в досить жорсткій формі.


Кілька днів тому стався безпрецедентний випадок, про який, чомусь, замовчується. Цей чоловік, якого “Стоп наркотик” попередили про торгівлю, відкрив стрільбу з автоматичної зброї по активістам організації. На щастя, стрільба була не на пораження і всі залишилися живі.

При цьому, той, хто стріляв, викрикував, що “як продавав, так продавати і буду!”.

Після такого випадку, свою підтримку активістам виказав командир батальйону ОУН Микола Коханівський. Він заявив, що в разі виключної потреби підтримає бійців з наркомафією і надасть допомогу, ту, яка буде потрібна, щоб адекватно відповісти на дії наркомафії.

За той час, коли наркомафія не мала змоги вільно торгувати, в них “на складах” накопичилося досить багато наркоречовини, а це нереалізована продукція, яка коштує великих грошей.

Ми наразі маємо інформацію, що наркоторговці будуть в найближчий час посилено намагатися збувати свою продукцію.

Тому, я, голова громадської ініціативи “Стоп наркотик” Владислав Попович, звертаюся до громади: якщо ви стали свідком розповсюдження наркотиків, або маєте будь-які відомості про людей, які займаються незаконною торгівлею наркотичними речовинами, будь ласка, не бійтеся, телефонуйте за номером 096 0097474. Вичистити місто від сміття та зарази — це наша з вами робота і за нас її ніхто не зробить.


Уездные новости


 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)