Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: «Правий Сектор» Ніжина відновлює своє існування
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

«Правий Сектор» Ніжина відновлює своє існування

24 листопада 2014

«Правий Сектор» Ніжина відновлює своє існування

Шановні ніжинці! Ми — партія «Правий Сектор», звертаємось до Вас із нашою заявою.

Правий Сектор у Ніжині, як ви вже помітили, ще до війни призупинив свою діяльність.

Звіт про нашу роботу припинив просочуватися у засобах масової інформації.

Про нас всі забули.

Це сталося у зв’язку з тим, що нове, так би мовити, керівництво припинило серйозно займатись на той час ще організацією Правий Сектор. І через деякий час, люди поступово почали виходити з партії.

Саме так і розвалився Правий Сектор у Ніжині. Але ми в будь-якому разі будемо існувати! Правий Сектор Ніжина відновлює своє існування!!!

Ми будемо займатись різною роботою, починаючи від охорони правопорядку в місті, чим замінимо СБУ та міліцію. І закінчуючи роботою в органах влади.

Вже зараз наша увага спрямована на групу людей в місті, які почали займатись розбоями. Це невідома (поки що) група (або кілька) людей, які за нашою інформацією, вчиняють напади на ніжинців, випадки з викраденням автомобілів, напади на заклади громадського харчування. Також є чутки, що ці бандити можуть бути вихідцями зі Сходу України.

Ми будемо співпрацювати з органами влади, міліцією, СБУ. Ми — не ОЗУ (організоване злочинне угрупування). Ми будемо діяти лише в рамках чинного законодавства. Наша мета — зберегти спокій та порядок в Ніжині.

Також, хочемо наголосити, що в нас завжди відкриті двері для нових добровольців у наші лави. Основна команда вже сформована, зараз нам необхідні істині патріоти, які готові боротися за неньку-Україну. Це буде силове крило партії.

Ми будемо раді будь-якій інформації, яка може бути корисна. Чи то місця сходок сепаратистських груп у Ніжині, чи бездіяльність місцевої влади. Чи можливо Вам буде необхідна допомога у вирішенні якогось питання — звертайтеся!

Слава Україні!!!


НОВИНИ ЧЕРНІГОВА

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)