Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Учні та вчителі ЗОШ № 2 посадили «Алею майбутнього»
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Учні та вчителі ЗОШ № 2 посадили «Алею майбутнього»

5 листопада 2014

Щойно на подвір'ї другої школи з'явилась алея майбутнього. Від сьогодні навчальний заклад прикрашатимуть молоді клени, каштани та липи.

Школярі разом із вчителями дбайливо висадили тридцять одне дерево.

І хлопці й дівчата завзято копали ямки для молодих дерев, відрами носили воду, бережно, власними руками поміщали корінці до ямки та засипали землею.

Сьогодні в нас відбуалась акція, яку ми назвали “Алея майбутнього”.

Ми висадили й оновили наш сад. Весною ми плануємо оновити ще й фруктовий сад,” — розповіла директор навчального закладу Людмила Матях.

До акції долучились учні 6-11 класів. Кожна класна родина посадила по одному-два дерева. Старшокласники саджали каштани, середні класи — липи та клени.

Учні запам'ятають, які дерева садили й будуть за ними доглядати,” — запевнила Людмила Анатоліївна.

Закласти початок цій алеї допомагали всі: діти та вчителі садили дерева, батьківський комітет допомагав знайти саджанці.

Я думаю, що коли дерева підростуть, то пам'ять для дітей буде дуже важливою. Тим більше, що діти приходять до школи й після закінчення навчального закладу, часто до нас повертаються наші випускники, але вже вчителями,” — говорила директор.

Раніше в школі подібної акції не було. Цей сад, що є на шкільній ділянці, був посаджений ще у 50-х роках і майже не оновлювався.

Проте, школа мріє, що вже навесні вдасться оновити всі посадження та посадити нові дерева. А також, сподіваються всі, хто навчається та працює в ЗОШ № 2, що “Алея майбутнього” пустить глибоке коріння в пам'яті всіх, хто навчався та ще буде вчитись у цій школі, та буде радувати й милувати око всім ніжинцям не одне десятиріччя.


Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)