Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Незаконно встановлені споруди в місті можуть скоро щезнути
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Незаконно встановлені споруди в місті можуть скоро щезнути

30 жовтня 2014

У місті невдовзі можуть зникнути всі тимчасові споруди та малі архітектурні форми. Принаймні, такий проект рішення буде розглядати виконавчий комітет. Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади Ніжина» на вулицях Ніжина незаконні споруди не мають права знаходитись.

Знесення таких самовільних споруд торкнеться, перш за все, МАФа по вул. Богуна, 2, по вул. Богуна біля гуртожитку НДУ ім. М.Гоголя, на пл. І.Франка та на розі з вул. Овдіївською, по вул. Шевченка біля будинку № 9.

Власникам цих споруд будуть надіслані попередження, по вище зазначеним об’єктам, відповідно до п. 2.4 «Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади Ніжина».

Окрім таких МАФів, на вулицях міста ледь не щодня з'являються нові точки, на яких чистять подушки та замінюють наволочки. Одна з таких “тимчасових споруд” розпочала свою роботу сьогодні на вулиці Небесної Сотні.


Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)