Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Зведений батальйон територіальної оборони Ніжинщини був створений найпершим у країні
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Зведений батальйон територіальної оборони Ніжинщини був створений найпершим у країні

29 жовтня 2014

Військово-патріотична організація «ЗБТО-ГРОН», була створена у березні місяці 2014 року групою активних громадян Ніжинщини з метою організації навчанню військовій справі громади, та захисту рідного краю.

ВПО «ЗБТО-ГРОН» у тому ж місяці заснувала «Зведений батальйон територіальної оборони м. Ніжина» під керівництвом Тимура, за підтримкою міського голови, а на той час секретаря міськради Лінника А. В.

На даний момент сотні бійців, які проходили навчання у ВПО «ЗБТО-ГРОН» служать в добровольчих батальйонах «Донбас», «Азов», «Дніпро 1», «Луганськ 1» та інші. Проходять службу у складі «Національної гвардії України» та Збройних силах України.

Мало хто знає, що саме «Зведений батальйон територіальної оборони м. Ніжина» був першим у державі батальйоном територіальної оборони, який і поклав початок формуванню десятків батальйонів територіальної оборони по всій країні, які потім увійшли або формувалися у складі ЗСУ чи МВС.

Саме колективом ВПО «ЗБТО-ГРОН» була доведена ідея до Міністерства оборони України, щодо необхідності у формуванні такого плану структур по всій країні для захисту нашої держави.

Не все пішло так як планувалося, а саме:

— сформувати в кожному місті по батальйону ТРО, особовий склад, якого б знаходився на своїх робочих місцях, і раз на тиждень, принаймні, приходив до місця, де б була зброя на зазначений особовий склад і отримував якісні знання з військової підготовки.

Якщо перемножити як мінімум 350 міст України, в яких могли бути створені такі підрозділи по 400 осіб у кожному, то ми б отримали приблизно 140 000-ну армію.

При чому, державі непотрібно було б витрачати кошти на їх забезпечення, окрім тих розходів, що необхідні для проведення практичних стрільб. Це свого роду партизани. На даний час, така формула приблизно втілена в ідею рот охорони при військових комісаріатах та в загонах оборони, що теж сформовані при військових комісаріатах України.

Ця ідея також належить громаді Ніжинщини. Більше того, кілька тижнів тому, на Ніжинщину прибули представники військових комісаріатів з 22 регіонів України, всі, крім Луганської та Донецької областей і, звісно, Криму. Їхній візит пов’язаний з отриманням знаннь у партизанщині, роботі диверсійно-розвідувальних груп. Вони прибули саме в цей край, бо програма бойової підготовки для партизан, єгерів та ДРГ, була розроблена спеціалістами з ВПО «ЗБТО-ГРОН» та затверджена Міністерством оборони України.

Наразі, отримавши спеціальну підготовку, представники регіонів навчають особовий склад МОУ у своїх регіонах.

ВПО «ЗБТО-ГРОН» вважає, що тільки підготовка сотень тисяч партизан «від сохи» можуть дійсно забезпечить оборону України, бо як показує історія, народний спротив ще ніхто ніколи не долав.

Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)