Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Микола Томенко: “Треба домовлятися заради спільної мети”
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Микола Томенко: “Треба домовлятися заради спільної мети”

22 жовтня 2014

Радник президента України Микола Томенко 21 жовтня відвідав Ніжин.

Метою його візиту було підтвердження, що «Блок Петра Порошенка» та партія «Народний фронт» у цей непростий час зуміли домовитися. Тому єдиним кандидатом від цих демократичних сил став Олександр Кодола, представник «Народного фронту»: «Я свідомо обрав два округи на Чернігівщині для свого візиту, щоб показати необхідність об’єднавчого процесу і під час виборчої кампанії, і після виборів під час створення коаліції в новому парламенті. У 209 окрузі ми домовилися. Тому я в Ніжині, щоб повідомити, що Олександр Кодола – наш єдиний кандидат від «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту».

Ми свідомо йшли на те, щоби підтримати людину, яка у Верховній раді може гідно представляти регіон і спільно з нами працювати, бо завдання, які стоять перед областю, це завдання, які треба не лише декларувати, а й вирішувати. Їх можна вирішити, якщо це підтримає президент, підтримає уряд і підтримає місцева виконавча влада. Тоді й депутат може їх нормально реалізувати».

Також Микола Томенко зазначив, що хоче донести до людей ідею, що демократичні сили хочуть і можуть об’єднуватися задля досягнення спільної мети. І хоча із бюлетенів уже не можна прибрати прізвища кандидатів, переговори у різних округах тривають. І завершуються вони визначенням спільного кандидата.

Як підсумок, Микола Томенко сказав, що має надію, що Чернігівщина буде представлена у новій Верховній Раді людьми, які мають українське європейське мислення. Саме таким кандидатом на даний момент він бачить Олександра Кодолу: «За таких умов і області буде легше, і нам буде легше працювати. Адже, щоб приймати рішення у парламенті, нам необхідно мати близько 300 депутатів, впевнених в необхідності членства України в Європейському Союзі і переконаних в тому, що національні українські інтереси понад усе».

У свою чергу, кандидат у народні депутати України Олександр Кодола сказав: «Я хочу зазначити, що і «Блок Петра Порошенка», і «Народний фронт» виступають за ведення чесної агітації. А як відомо, останній тиждень перед виборами характеризується збільшенням брудних технологій. Тому я, як єдиний кандидат від цих партій, закликаю усіх учасників виборчого процесу проводити чесні вибори і не використовувати чорний піар. А виборці уже самі зроблять правильний вибір».

До 26 жовтня лишилося небагато часу. Тому у нас з вами скоро буде шанс виправити ситуацію в країні на краще. Давайте не прогавимо цей шанс і зробимо правильний вибір.

Микола Володимирович Томенко, радник Президента України, також зустрівся сьогодні з жителями нашого міста в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту.

На зустріч прийшло досить багато людей, чималій кількості ніжинців, навіть, не вистачило місць. Серед присутніх на зустрічі були студенти та викладачі НАТІ, кандидат у депутати до ВР від “Народного Фронту” Олександр Кодола та звичайні жителі міста та району.

Микола Томенко розпочав розмову із основних тез стратегій 2020, оскільки він один із тих людей, хто працював над цим проектом розвитку нашої країни. “Працюючи над цією стратегією, ми разом із Петром Порошенком вирішили спробувати, щоб виборчі компанії перевести не в дискусії хто кращий із кандидатів, в кого фотографія більша, у кого автомат довший чи ще якась біда, а визначити і підібрати тих людей, які з першого дня роботи Верховної Ради почнуть реалізовувати ті речі, які чекає суспільство, й які включає в себе наша стратегія,” — розповів Микола Володимирович.

Ця стратегія, пояснював Томенко, полягає не в тому, щоб у нашій країні було багато сталі і вугілля, а щоб покращити людське життя й підняти його на новий рівень — збільшити тривалість людського життя, покращити освіту, медицину, покращити систему харчування.

У багатьох населених пунктах люди п'ють напівотруєну воду із криниць. Як наслідок — наш народ має величезну кількість онкозахворювань. Нормальним виходом із цієї ситуації Микола Володимирович назвав якнайскоріше проведення централізованих водогонів у всі населені пункти або пробурювання глибоких свердловини. Такі кроки влади назустріч людям зможуть стати поштовхом для суспільства, країни, окремих галузей і здоров’я нації.

Микола Володимирович неодноразово наголошував на тому, що в усіх сферах, у всіх підприємствах, установах, закладах, службах і так далі мають працювати лише професіонали, кожна людина має бути на своєму місці. Лише таким чином вдасться Україні стати на ноги. “Я прихильник того, що в кожній галузі мають бути проведені реформи для того, щоб у всіх сферах працювали справжні професіонали й тільки тоді ми зможемо все змінити в країні.

Ми нині дійшли до такої кількості юристів і економістів, що люди тепер не можуть працювати за своєю спеціальністю. А нам треба дослідити ринок праці і вияснити з ким перебір, а кого не вистачає. Я нещодавно мав розмову з однією людиною і ми говорили про те, що сьогодні майже неможливо знайти вчителя фізкультури чи тренера, бо зараз їх усі готують у різних навчальних закладах. Я проти закриття вузів, але прицілювання по ВНЗ допоможе змінити ситуацію,” — поділився Томенко.

Радник Президента мовив про всі можливі реформи в усіх галузях, за допомогою яких не чиновники зможуть набивати свої кишені, а люди зможуть побачити справжнє забезпечене життя, яке цінують і поважають. На його думку реформи мають торкнутись освіти, медицини, економіки, армії, спорту й т.д.

Говорив високий гість і про те, що рівень здоров'я сучасної молоді дуже низький: «Я впевнений у тому, що сьогодні нам треба інвестувати в масовий спорт і фізичну культуру. До 80 % студентів хворі або потенційно хворі. Тобто, вони приходять після школи вже не здорові. Нам не треба вкладати державні гроші в спорт-арени.

Треба реконструювати інфраструктури ВНЗ і хай всі студенти займаються своїм здоров'ям на базі свого навчального закладу. Ми вже живемо на покоління менше від усього цивілізованого світу. Гуманітарний блок наших реформ передбачає 56 пунктів. Якщо ми підійдемо до всіх пунктів серйозно і виконаємо їх, то станемо повноправними членами Євросоюзу»

Томенко зазначив, що він колись воював у афганістані. Таких як він серед депутатів ВР семеро. Усі вони отримали доручення від нашого Президента відвідати всі військові частини, подивитись і проаналізувати як нам рухатись далі й досягти бажаного миру.

"Можна говорити, що ми завтра дійдемо до Мурманська. Але треба, перш за все, зробити армію. Я не знаю жодної країни, яка вистояла лише за рахунок автомата. Я прихильник професійної армії, того, щоб кожен професіонал був на своєму місці. Я багато разів був у зоні АТО. Хочу сказати, що ми маємо зібрати всіх професіоналів, усіх тих людей, яких навчали військовій справі за державні гроші, щоб отримати перемогу.

Бо не можна брати воювати молодих "пацанів " із сільської місцевості Чернігівщини, які, навіть, автомат у руках не тримали. Під час першої хвилі мобілізації я завітав до військової частини в Десні. Я побачив там хлопців і зрозумів, що їм буде дуже важко воювати, бо тримаючи автомат в руках, вони всі були думками поряд із своїми дітьми та дружинами.

Років п'ятнадцять тому наша країна входила в п'ятірку кращих країн, які виготовляли бронетехніку. Нині це треба відновити. Наша країна повинна мати шанс на високому рівні захищати саму себе,” — наголосив М. Томенко.

Коли Президент ішов на вибори, то він не обіцяв трирічної війни. Він говорив, що якнайшвидше запропонує мирний план вирішення конфлікту на сході України. Для того, щоб виправити всі помилки треба трохи часу, зазначив Микола Володимирович. “Якщо є можливість демократичним силам домовитись, то треба домовлятись. Ми домовились між собою, що будемо на виборах до Верховної Ради підтримувати в цьому окрузі Олександра Кодолу. У свою чергу кандидата від Блоку Порошенка знімуть. І на такі поступки ми пішли по всіх округах нашої країни для того, щоб об'єднатись, не бути суперниками один одному, щоб прибічники режиму Януковича не повлазили до Ради. Такі домовленості — це великий прогрес українського народу,” — говорив Микола Томенко.

До виборів лишилось зовсім мало, тому М. Томенко застеріг, що може бути безліч провокацій та брудних технологій і закликав ніжинців не вірити всьому, що будуть чути безпосередньо перед виборами. “Як роблять наші кандидати за тиждень до виборів, добрі, гарні, українські кандидати? Замість того, щоб об'єднатись, піти на поступки, щоб підняти з колін свій округ починають лити бруд на своїх конкурентів. А так бути не повинно. Адже кожен має знати, що лише від нього залежить затрашнє майбутнє усієї країни”, — розповів гість.

Окрім цього, Микола Володимирович розповідав і про жителів сходу, про нечесних можновладців, та зміни в вертикалях влади. “Стосовно членства голів адміністрацій різних рівнів — від обласних до районних, то на мою думку керівники цих структур не мають права бути в тій чи іншій політичній партії. Такі високі посади мають займати професіонали, а не казати, що сьогодні на роботу не підуть, бо треба розносити агітаційні листівки,” — пояснив радник Президента.

По завершенні зустрічі Микола Володимирович подарував кілька видань автором яких він є особисто бібліотеці інституту та ще раз наголосив, що в такий складний період, який нині переживає наша країна, мають об’єднуватись усі для спільної справи. І зауважив, що, навіть, політичні конкуренти об’єднались та поступились місцем один одному для того, щоб більше не допустити до влади тих, хто багато років не давав Україні розвиватись і йти вперед.


Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)