Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Із сорока укриттів надати захист ніжинцям може лише чотири
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Із сорока укриттів надати захист ніжинцям може лише чотири

23 вересня 2014

Комунальники за спеціальними вказівками готують укриття для жителів міста. За словами начальника відділу НС та ЦЗН Геннадія Чернишова таких споруд у місті сорок.

Представник СЄЗу Сергій Доміканов говорив, що роботи по підготовці цих особливих споруд ведуться лише в чотирьох укриттях.

Там встановлюються двері, робиться освітлення, жителі виносять сміття та наводять там порядок. Про долю інших тридцяти шести сховищ поки мова не йде. Хоча, відповідно до вимог, у об’єктах для укриття населення має бути заготовлена вода, їжа, обладнані сидячі місця, вентиляція, вхід має бути оснащений вивіскою “Захисна споруда” та стрілками вказаний напрямок, де вона знаходиться та як пересуватись у сховище. Також має бути світло.

Минулого тижня підготовлені сховища мали були проінспектувати міський голова, начальник ніжинської ДСНС та начальник відділу НС та ЦЗН.

Чернігівські журналісти проінспектували чернігівські сховища. За їх підрахунками лише один із десяти мешканців міста зможе знайти в них укриття й захиститись від біди.

Більше половини міських захисних споруд нині перебувають у приватній власності.

Більшість захисних споруд, які знаходились на підприємствах Чернігова стали разом із заводами й фабриками занедбаними.

Спеціалісти ж радять мешканцям усіх міст самотужки перевірити власні підвали та, за можливості, привести їх у більш-менш нормальний стан. Але ще кращим варіантом фахівці називають уже зараз продумати як із міста можна буде виїхати в будь-яке село в випадку нещастя.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)