Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Рідні ніжинських військових, які зараз знаходяться в АТО, нарікнули на бездіяльність обласної влади та воєнкоматів
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Рідні ніжинських військових, які зараз знаходяться в АТО, нарікнули на бездіяльність обласної влади та воєнкоматів

10 вересня 2014

Вчора, 9 вересня, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола зустрівся у Ніжині із матерями та дружинами воїнів батальйонів територіальної оборони Чернігівщини, які несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

У ході розмови жінки наголошували, що їхні сини і чоловіки із 41-го та 13-го батальйонів, першої та третьої танкової бригад вже більше 5 місяців воюють на сході України. Скаржилися на саботаж військового керівництва, маніпуляції із визначенням статусу учасників антитерористичної операції, відсутність засобів індивідуального захисту. Нарікали на факти мародерства та непоодинокі випадки, коли гуманітарна допомога не доходить до бійців. Висловлювали рекомендації щодо розконсервування техніки, що знаходиться на військових складах у резерві Збройних Сил України, розробки чіткого механізму доставки поранених та визволення полонених. Матері та дружини чернігівських воїнів звернулися до першого заступника голови обласної ради з проханням порушити проблемні питання перед вищим керівництвом держави та вимагати ротації військових.

Відповідаючи на численні запитання, Олександр Кодола зазначив, що антитерористична операція вже давно переросла у війну. На сході країни вже загинуло понад півсотні чоловік, мобілізованих із Чернігівської області, двоє безвісті зниклі. Тому обласна рада на черговій сесії, яка відбудеться 18 вересня, звертатиметься до керівництва держави про введення військового стану в Україні.

За словами керівника, буквально вчора досягнуто попередньої домовленості про ротацію чернігівських батальйонів із волинським батальйоном, який зараз дислокується на території Чернігівської області.

– Можливо вже наступного тижня розпочнеться ротація наших воїнів. Ми зробимо все щоб їх захистити, – зауважив керівник. Він також зазначив, що насамперед не добровольців та ненавчені військовій справі юнаки повинні підлягати мобілізації, а працівники УМВС, СБУ та особовий склад миротворчих місій, які треба відкликати з гарячих точок.

Олександр Кодола розповів про організацію обласною радою збору гуманітарної допомоги, засобів індивідуального захисту для потреб учасників АТО.

Оскільки Чернігівщина прикордонна область, то для підвищення обороноздатності північних рубежів нашої країни та захисту територіальної цілісності, обласна рада наполягатиме на передислокації Штабу Північного оперативного командування до Чернігова. Також з метою захисту державного кордону розпочато будівництво укріплення за принципом лінії Меннергейма, наголосив на зустрічі із рідними та близькими військових перший заступник голови обласної ради.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)