Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Звіт роботи координаційного штабу «Народний захист Ніжинщини»
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Звіт роботи координаційного штабу «Народний захист Ніжинщини»

5 вересня 2014

Зусилля однієї людини — це крапля в морі, а гуртом — можливо багато зробити.

В цей складний, дуже тривожний час громада міста гуртується навколо завдання — забезпечення бійців наших батальйонів всім необхідним.

Для того, щоб зібрати суттєві суми Управління освіти на чолі з Примаченком В.С було заплановано місячник благодійних акцій під назвою «Мирна Зброя культури — захисникові», в якому приймали участь: Духовий оркестр та зразковий хор «Сяйво» Ніжинської дитячої музичної школи, хор Ветеранів війни та праці , творчих колективів міського будинку культури, екскурсії Ніжинського краєзнавчого музею, книжкові ярмарки, лотереї центральної бібліотеки та флеш-моб дитячої.

Місячник благодійних заходів триватиме до 26 вересня — всіх запрошуємо. За підтримки міського голови, партії Удар м. Ніжин, Народної ради та Самооборони був проведений Благодійний концерт.

Директором ЗОШ № 17 Власенко Тетяною Федорівною була запропонована акція «Кошти на потреби бійців замість квітів», до якої долучились майже всі батьківські комітети.

Допомогли коштами та приєднались до вже розпочатої роботи:


КП СЕЗ колектив — 3130 грн

ТОВ Ніжинтепломережі колектив — 2175 грн

Ніжинводоканал колектив — 3575 грн

ТОВ «Творець» Кубрак В.М. — 450 грн

ДП НВК «Прогрес» колектив — 4720 грн

Демократичний Альянс м.Ніжин — 16000 грн

Дитсадок №13 — 4500 грн

ЗОШ № 7 6-Б клас — 800 грн

ЗОШ №17 — 5293 грн

ЗОШ № 12 — 1851 грн

Благодійний концерт — 40200 грн

Ніжинський міській ліцей (учні) — 2200 грн

Молитовний майдан — 1080 грн

Винник Тетяна поетеса разом з Молодіжним парламентом — 5700 грн

Управління культури — 11012 грн

Боровик Валерій — 1000 доларів

Окрім продуктів, одежі, завдяки зкоординованим діям всіх небайдужих ніжинців нам вдалося купити 2 тепловізори для 41 батальйону ( 50 і 79 тис), депутат міської ради Максим Білоусенко передав на потреби 13 батальону прилад нічного бачення. Самооборона відзвітувало про те, що вони добавили невистачаючих 16000 грн на другий тепловізор. Депутат міської ради Олександр Шалай та голова Ніжинського антикорупційного бюро бронюють два автомобілі на потреби ЗБТО «Ніжин» в зоні АТО, інші забезпечують продуктами харчування бійців, що проходять вишкіл. Багато невідомих людей, які несуть свої гроші в скриньки «Народного захисту» . Ми всі взяли на себе чимало функцій, які б мала виконувати держава, але кожен має запитати тільки себе, чи достатньо я зробив для того, щоб в мирі росли наші діти.

Штаб чекає Вашої допомоги, тому, що батальйони потребують ще не одного тепловізора, бійці потребують вже теплої одежі, а від влади вони довго на це чекатимуть.

Дякуємо всі небайдужим.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)