Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинці вимагали люстрації під Верховною Радою
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинці вимагали люстрації під Верховною Радою

4 вересня 2014

Сьогодні вдень члени Народної ради, батальойну “Ніжин”, та активні жителі нашого міста пікетували під стінами Верховної Ради України. Мітингувальники вимагали люстрації влади та прийняття парламентом Закону про люстрацію. “Там було закрите засідання і люстрації нам не пообіцяли . Сказали що на 16 число треба щоб була масова акція, “ — розповіла член Народної ради Вікторія Гунько.

Годину чи півтори ми стояли під ВРУ. Наш батальйон “Ніжин” там також був і поставиви усіх на вуха. Тоді підійшов Єгор Соболєв голова люстраційного комітету”, — сказав Анатолій Потапенко.

Після мітингу під стінами ВР активісти рушили до Адміністрації Президента. Там ніжинські стайкарі пробули близько двох годин. Під АП у цей час уже були й інші мітингувальник, серед яких були і особи в бвлвклавах. За словами Анатолія Потапенка там були присутні й бійці із інших батальйонів: “Шахтар”, “Дніпро” і ще трьох.

Наш батальйон привернув мало не найбільше уваги столичних журналістів. Усі питали чого батальйон приїхав.

Під АП була нова акція, там вимагали зброю для батальйонів.

Наш батальонй розказував як вони створились, що хочуть і що вимагають. Ми вибрали чоловік шість із кожної групи мітингуючих і пішли в АП. І я там була. У Адміністрації ми написали листи, що ми вимагаємо, і від народної ради ніжинщини і від бататальйону “Ніжин”, і від координаційного штабу, озброїти батальйон “Ніжин”, оснастити, озброїти, одягти батальойон 13, батальйон 41, і першу танкову бригаду, “ — говорила Вікторія Гунько.

Нам пообіцяли, що скоро хтось вийде із генштаба до нас. Але це займало багато часу, а там було не багато людей. Чекати довго ніхто не хотів. І Владислав Попович сказав, що це не гарно і, якщо хтось із штабу має що сказати, то хай виходять і говорять. Так і не дочекались. Також ми зустрічали Андрія Лисенка речника Інформаційного центру РНБО, задали йому питання і пішли. Ще написалии листа, щоб Порошенко зайнявся звільненням Надії Савченко”, — розповіла Вікторія.


Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)