Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: На посаду головного лісника ніжинщини призначено власника приватної пилорами
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

На посаду головного лісника ніжинщини призначено власника приватної пилорами

18 червня 2014

“Ніжинрайагролісництво” міняють керівництво. І змінами керівних посад на держпідприємствах зараз вже нікого не здивувати.

Наказом по обласному підприємству “Чернігівоблагроліс” достроково припиняється дія контракту головного лісничого за його власним бажанням.

Другим пунктом того ж наказу, вже призначається інший керівник Олександр Залозний.

Все б нічого, але проти такого призначення категорично повстає трудовий колектив підприємства. Вони проводять збори, де ставлять 31 підпис з 35 можливих проти призначення керівником пана Залозного. Натомість у колективу є своя кандидатура — Володимир Юсік.

Клопотання з підписами про думку трудового колектив вони відправляють обласному керівництву та копію на Народну раду.

Вчора вранці, на загальному зібранні повинно бути представлення нового керівника підприємства. Почесну місію повинен здійснити спеціально прибувший для цього заступник директора КП “Чернігівоблагроліс” Олександр Єрмоленко.

Несподіванкою для нього була присутність представників Народної ради, які не могли не відреагувати на прохання трудового колективу. Спочатку Олександр Єрмоленко сказав, що не буде проводити збори за присутності “толпи” (за версією лісника, толпою і були саме представникі НР). Далі, пану головному ліснику трохи пояснили де тут “толпа” і він все ж таки погодився на присутність представників громади. Проти присутності преси заперечень майже не було.

На зібранні колективу, де повинно бути представлення нового керівника, головний лісник області О. Єрмоленко повідомив, що право призначати керівника на ніжинське підприємство має тільки керівник чернігівського лісництва і думка трудового колективу його взагалі не цікавить. Навіть керівництво Ніжинського району не може вплинути на таке рішення.

Але таке агресивне відстоювання кандидатури Олександра Залозного обласним керівництвом є дещо дивним, особливо, якщо стає відомим факт, що сам О. Залозний є підприємцем з паралельним бізнесом. Він власник пилорами, яка розміщена у селі Вертіївка. Керівництво села Вертіївка дає про цю людину теж не дуже привабливу оцінку, його особистим та професійним якостям.

Тепер уявляємо картину: власник приватної пилорами стає головним лісником Ніжинського району.

Задаємо питання його безпосередньому обласному керівництву, чи нічого їх не бентежить у такому тандемі? Олександр Єрмоленко висуває вбивчий контраргумент: а у Президента Порошенка теж є власний бізнес!

Далі раптом дуже дивно починають себе поводити лісники. Ті, що ще вчора писали петиції проти нового керівника, раптом як один відмовляються від того. Тут же, на зборах прилюдно відмовився від претензій на керівну посаду і сам Володимир Юсік. Дивний збіг обставин.

Олександр Залозний поводить себе досить зухвало і на питання журналістів відповідає дещо по-хамськи, з тим, що нібито тут вже все “схвачено.”

Тобто, перепон для призначення керівником держпідприємства Залозного вже начебто і немає. Всі документи в нормі, ніхто начебто і не проти.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)