Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Двоє ніжинців здобули золото на чемпіонаті України по самбо
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Двоє ніжинців здобули золото на чемпіонаті України по самбо

17 червня 2014

Вихованці клубу східних єдиноборств “Спарта” вражають усе місто своїми досягненнями. Більшість юних спортсменів із цього клубу має високі нагороди в багатьох різноманітних змаганнях.

Нещодавно з міста Очаків із золотими медалями та званнями чемпіони України по самбо повернулись двоє спотрсменів із клубу “Спарта” — Костянтин Пирогов і Наталія Чистякова.

Кості виповнилось чотирнадцять років, а Наталії тринадцять.

Обоє вони до перемоги йшли впевнено та, практично, не хвилювались, розповідають Костя та Наталія.

Їхніми суперниками за звання чемпіона України були спортсмени їхнього віку з Миколаєва, Луганську, Хмельницького та Кіровограду.

Костя та Наталія розповіли, що здобути перемогу їм вдалось завдяки старанним та наполегливим тренуванням.

Костя займається дзюдо вже дев'ятий рік поспіль, а Наталія — сьомий. Щоденні важкі тренування шість разів на тиждень, постійне спілкування з тренерами, неоціненна підтримка батьків — все це й є секретом високих звань, здобутих медалей і успіху юних спортсменів.

Вихованці “Спарти” безліч разів брали участь у міжнародних чемпіонатах і чемпіонатах Європи.

Костя Пирогов на змаганнях у Чехії виборов перше місце, в Італії — п'яте, в Польщі — третє, в Угорщині — друге.

Наталія і Костя говорили, що попереду в них ще багато змагань і налаштовані вони лише на перемогу.

У повсякденному житті знання та навички з бойових мистецтв спортсменам також допомагають. У школі, де вони навчаються, про їх спортивні досягення знають ледь не всі, тому жодних проблем із однолітками не мають. І пізно ввечері також самі не бояться повертатись додому.

Займатись дзюдо вони почали в ранньому віці. Костя записуватись на занняття прийшов разом із мамою ще у першому класі, після того як до них завітав знайомитись їх тренер. А Наталю привів батько.

Секрет успіху “Спарти” в бажанні досягти результатів. Нас кілька тренерів, батьки дуже допомагають, освіта, місто. Бо одному це зробити і досягти висот неможливо. Тому, в таких умовах, коли спільними зусиллями досягають результатів і виходять чемпіони”, — сказав тренер клубу “Спарта” Сергій Полтавцев.

І абсолютно не має жодного значення в якому за розмірами місті тренуються та навчаються спортсмени. “Коли діти перемагають на змаганнях, то справа ж не в тому живуть вони в великому місті чи маленькому. Зараз іде три складові успіху будь-якого спортсмена: бажання дитини, бажання батьків і кваліфікація тренера. Тільки із-за цього, і плюс фінансування”, — розповів Сергій Альбертович.

Якщо тренер працює грамотно, то і результати є. Мої вихованці дуже наполегливо працюють, тому і перемагають. Я свого часу був у радянській збірній, і все ж у голові лишилось і як працювать, і як збори проводить, і які показники треба підтягувать, і техніка яка має бути. Син мій старший тренується. Він срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер чемпіонату Європи. Значить, у нас є знання, за допомогою яких можна виводити людей на більш високий рівень. А є такі тренери, які працюють у великих містах. І за двадцять-тридцять років у них, навіть, призерів України немає”, — сказав Сергій Полтавцев.

А у своїх вихованцях тренер “Спарти” бачить лише переможців. Він розповів, коли його учні їдуть на змагання, то він упевнений у їх перемозі на сімдесят відсотків. Адже, діти займаються бойовим мистецтвом дуже давно та дуже старанно працюють на тренуваннях і викладаються на всю свою силу.

Коли вихованці “Спарти” із змагань повертаються переможцями, то “поблажок” від тренерів усе одно чекати марно. Відношення до призерів ні їх тренерів ні учнів не змінюється. Жодних заздрощів чи підлості в їхньому колективі немає, бо кожен і тренер і їх учень розуміє, що будь-яка перемога просто не дається. Її треба здобути чесно, при цьому чесно тренувавшись протягом досить тривалого часу.


УЕЗДНЫЕ НОВОСТИ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)