Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Пришкільні дитячі табори нікому не дадуть нудьгувати
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Пришкільні дитячі табори нікому не дадуть нудьгувати

13 червня 2014

Ще один навчальний рік підійшов до свого логічного завершення. Пройшли підсумкові роботи, навчальні екскурсії і знову в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, як і в інших школах міста, 10 червня гостинно розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий заклад з денним перебуванням.

Але літо ставить перед батьками одвічну проблему – влаштувати дітям гарний відпочинок. Для багатьох батьків із різних причин оздоровлення дитини у пришкільному таборі є єдино можливим.

Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Навіть, путівка в «некурортний» табір вимагає значних матеріальних витрат.

Оздоровлення ж у пришкільному таборі, особливо завдяки підтримці місцевої влади, стає доступним кожній сім’ї, а для малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт – узагалі безкоштовним.

Тож, пришкільний оздоровчий заклад з денним перебуванням дітей «Веселка» при ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, розпочав свою роботу.

Перебування в цьому таборі дає можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити нові таланти.

Кожен день у таборі за планом насичений новими подіями, враженнями,почуттями.

Чітка та злагоджена робота адміністрації, учителів, організаторів дозволяє зробити незабутнім і корисним відпочинок для учнів, які отримали путівки у табір «Веселка», девіз якого «Веселка –це радість, веселка-тепло, веселка усього життя джерело!».

Усі учні, які перебувають у цьому таборі, поділені на загони. Кожен загін на урочитому відкритті табору представив свою назву, девіз, кричалку та пісню.

Учні 7 класу, а саме: Гомоляко Ярослава, Зеленський Роман, Маркович Юрій, Вертилецька Анастасія, Юрченко Наталія, Кобзар Надія, Кантур Лілія разом із класним керівником Курочкіною Тетяною Володимирівною зробили це костюмоване свято веселим, цікавим, красивим та різноманітним.

Діти загонів отримали за свої таланти перші відзнаки, які в кінці зміни будуть підраховані і переможці отримають подарунки. А загін наймолодших вихованців був відмічений за «найсолодший сон» під час тихої години.

Із словом привітання виступила начальниктабору Рябцева Оксана Володимирівна. Вона ознайомила учнів з програмою роботи закладу, розповіла про цікаві заходи, які готуються, а головне побажала всім гарного настрою та відпочинку.

Дитина — це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. На мою думку, тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота пришкільного оздоровчого закладу може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

Наскільки цей відпочинок стане для дітей активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів закладів відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими. 


Старт літу був даний. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор. Двері оздоровчого закладу ЗОШ № 2 завжди відкриті для вихованців.


Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)