Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинські добровольці проходять службу в жахливих умовах
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинські добровольці проходять службу в жахливих умовах

5 червня 2014

У військові частині поблизу населеного пункту Десна проходять військову підготовку й шістдесят вісім ніжинських хлопців та чоловіків, розповів керівник мобільної самооборони Ніжина Костянтин Смалій.

“Ніжинські люди в Десні тримаються разом. Наших хлопців із самооборони там шестеро. Це Слава Прощенко, Юра Галата, Валік, Слава Рудик, Саня. Серед них і студенти й успішні підприємці, які мають сім’ї”, — говорив Костя.

Три тижні тому ніжинські захисники добровільно мобілізувались до лав ЗСУ. Але, переконують самооборонівці, умови для проходження служби жахливі. Там немає, навіть, елементарних речей, таких як питна вода й медикаменти.

Учасники мобільної самооборони неодноразово їздили до своїх земляків, щоб забезпечити їх потреби. Возили їм і воду, близько чотирьохсот літрів, і ліки, й їжу, одяг.

“Коли пішла інформація, що наших ніжинських хлопців мають відправляти на схід країни, а в них немає абсолютно жодного засобу для захисту свого життя, то ми швидко зорганізувались, щоб їм допомогти. Олександр Шалай зі своїми колегами-депутатами назбирали чотирнадцять тисяч для “розгрузок”, ми з хлопцями зібрали шість тисяч на медикаменти та їжу. Володимир Іваницький, військовий комісар, зателефонував Анатолію Вороні й той власним коштом купив десять бронежилетів третього рівня захисту. А це як мінімум тридцять тисяч коштує. Це що зібрали ми відвезли минулої п’ятниці. А в неділю зателефонували другу мобільної самооборони, голові “Громадянського кола” та депутату Київради Олександру Харченку. Він одразу ж без жодних питань придбав десять бронежилетів п’ятого рівня захисту. Це йому коштувало від п’ятдесяти тисяч гривень. У той же день ми відвезли решту бронежилетів нашим хлопцям”, — розповів Костянтин Смалій.

Також, за словами керівника самооборони, мобілізованим хлопцям не вистачає знань з військової підготовки. Адже, професіонали перебувають на сході країні, а та інформація, яка нині надається добровольцям не відповідає вимогам.

Проте, сказав Костя, що голова “Громадянського кола” Олександр Харченко домовився з професіоналами й нашим хлопцям надаватиметься кваліфікована та якісна підготовка.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)