Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині обрали мера
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжині обрали мера

2 червня 2014

У трьох містах Чернігівщини обрали мерів 25 травня у трьох містах Чернігівщини обирали не тільки президента, а й міських голів.
 

У Прилуках — кабельник і мультиплікатор Барнаш
 
Перемогу у перегонах за мерське крісло Прилук здобув 37-річний Дмитро Барнаш, представник партії «Свобода», директор місцевої телерадіокомпанії «ТІМ» та одноіменного кабельного оператора. Дмитро Васильович з величезним відривом випередив шістьох своїх конкурентів. За Барнаша проголосували 52 відсотки виборців. Найближчий конкурент директор Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу Ольга Попенко набрала 26 відсотків голосів. Усі інші — менше одного відсотка. Лише 0,7 відсотка і четверте місце дісталося колишньому міському голові, колишньому соціалісту Юрію Беркуту.
 
Юрій Володимирович очолював місто з 2006 року. Його роботу дотепно і дошкульно критикувало телебачення «ТІМ», знімаючи мультики.
 
Після перемоги Майдану в березні 2014 року Юрій Беркут написав заяву про звільнення з посади. Секретарем міської ради тоді обрали Дмитра Барнаша. Він же й виконував обов'язки міського голови.
 
У Ніжині — продавець комп'ютерів Лінник

За посаду ніжинського міського голови боролися семеро кандидатів. Переміг 54-річний Анатолій Лінник — голова міського осередку партії УДАР, підприємець, директор центру цифрових технологій «Браво».

До цього він два місяці був секретарем міськради та виконував обов'язки міського голови. Попередній секретар, регіонал Олег Кірсанов під тиском людей пішов з посади, але залишився вірним партії. Міський голова Михайло Приходько рік тому був позбавлений волі за хабар.
 
За Лінника проголосували 38 відсотків виборців. Найближчий конкурент «афганець», директор фірми таксі В'ячеслав Івашин отримав 20 відсотків голосів.
У Батурині — ресторатор Душа

Тільки двоє претендентів боролися за булаву батуринського градоначальника у Бахмацькому районі. Обидва підприємці: Сергій Бурдюк та Леонід Душа. Переміг із великим відривом — 67 проти 39 відсотків — досвідченіший 57-річний Леонід Душа. До обрання Леонід Леонідович відкрив у Батурині ресторан, збудував базу відпочинку котеджного типу. У 17 років він виїхав з Батурина до Кременчука на Полтавщині, а зараз повернувся. До цього встиг попрацювати заступником директора військового заводу в Києві, директором лікеро-горілчаного заводу «Імперіал» на Вінничині.
 
Попередній батуринський міський голова Анатолій Бороденко звільнився 28 лютого з посади за станом здоров'я. Через п'ять днів звільнилася і секретар Тетяна Школьна — за сімейними обставинами.


Новини Чернігова

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)