Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Новий очільник ніжинських міліціонерів знайомився з ніжинцями та проблемами міста
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Новий очільник ніжинських міліціонерів знайомився з ніжинцями та проблемами міста

29 травня 2014

Сьогодні на народній раді її учасники знайомились із новим начальником ніжинської міліції.
 
Головний міліціонер міста коротко розповів про себе, плани на майбутнє та підхід до нової роботи.
 
В. о. Начальника міськвідділу міліції Михайло Іванович Пелех говорив про себе коротко та тезисно: “Народився я 1977 року на Закарпатті. Там же здобув вищу освіту, опісля вступив до лав Української армії, а опісля потрапив на службу до правоохоронних органів. Кар’єру міліціонера розпочав у Миколаєві, продовжив у Сумській області, а згодом — у Харківській. Нині направлений до вас. Маю спеціальне міліцейське звання майор. Одружений, маю двох дітей. Власного житла не маю, лише службове”.
 
Михайло Іванович зазначив, що планує налагоджувати тісну співпрацю з громадою нашого міста. “Механізм співпраці з ніжинцями я бачу наступний: спільна охорона громадського порядку, співпраця з органами місцевого самоврядування, співпраця з ЗМІ, особистий прийом громадян”, — сказав новий начальник міліції.
 
Кадрові зміни Михайло Іванович планує зробити. Та почне не зі своїх заступників, а з найнижчої ланки працівників МВС у нашому місті. Перші “зами” поки лишаться ті ж самі.
 
Перш за все, нового керівника в своїх підлеглих цікавить професіоналізм та компетентність. “Така якість як просто “хороший парень” в міліції не має допускатись. Лише професіонали, щоб міліція мала лише позитивний імідж”, — говорив начальник міліції.
 
Усі питання та зауваження, які висловлювали члени народної ради Михайло Іванович записав у свій шкіряний блокнот і пообіцяв у всьому розібратись та максимально допомогти вирішити ті чи інші проблеми міста. Заніс у “чорний список” і узяв на суворий контроль начальник ніжинських правоохоронців питання, які стосуються торгівлі спиртним у нічний час, торгівлю самогонкою, нічну закусочну-бутербродну в житловому мікрорайоні міста, рух вантажного транспорту через центр міста, антимайдану і його організаторів, обіг наркотиків і виявлення торговців ними і т. д.
 
Пообіцяв Пелех, що вже за місяць він знову зустрінеться з народною радою і продовжить їхню спільну роботу.
 

Новий головний міліціонер звернувся й до всіх жителів міста та району з проханням про допомогу. Він просить надавати йому інформацію й таким чином сприяти налагодженню спокійного життя в місті.


Уездные новости

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)