Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинська міська лікарня залишилася без ліків
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинська міська лікарня залишилася без ліків

27 травня 2014

Ніжинською центральною міською лікарнею за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника 19 травня 2014 року був заключений договір з КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради на суму 144 тис. грн. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

При обранні закупівлі в одного учасника замовник посилається на п.3 ч.2 ст.39 у редакції Закону України від 10.04.2014 р. «Про здійснення державних закупівель» – наявності нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, які унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення процедур конкурсних торгів.

Обставинами, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника є те, що в зв’язку з нестабільністю політичного та економічного положення в Україні, для участі у торгах не було отримано жодної пропозицій від учасників. І тому Ніжинська центральна міська лікарня залишилася без ліків, які необхідні для надання екстреної та невідкладної допомоги хворим хірургічного профілю, для профілактичних та екстрених щеплень. Також зазначається, що тільки КП «Ліки України» працює без передоплати та має найнижчу ціну в регіоні, і тому була обрана процедура закупівлі в одного учасника, а саме у КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)