Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Кандидат на посаду міського голови надав неправдиві дані про себе
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Кандидат на посаду міського голови надав неправдиві дані про себе

20 травня 2014

Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, за її спостереженням, один з кандидатів на посаду міського голови міста Ніжин вдався до обману виборців. Зокрема, неправдиві відомості про останнього були розміщені у міській газеті.
 
Черговий номер газети «Вісті» від 16 травня 2014 року містить біографічні відомості про кандидатів на посаду міського голови міста Ніжин.
 
Так, Валерій Володимирович Салогуб зазначає, що з квітня 2014 року по теперішній час працює на посаді директора приватного підприємства «Євроскло плюс». Разом з тим, через пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців мережі ОПОРА вдалося знайти інформацію, відповідно до якої директором підприємства є Лідія Дмитрівна Морозенко.
 
Засновником підприємства «Євроскло плюс» є Сергій Миколаєвич Охонько. Підприємство має статутний капітал в півмільйона гривень.
 
В Територіальній виборчі комісії Ніжина кажуть, що не знають як вчиняти їм у такому випадку і бдуть проводити відповідні консультації.
 
Відповідно до виборчого законодавства, такі дії є порушенням. Так, якщо мають місце неправдиві відомості, то цей факт є порушенням ч.2 ст.6, а саме обманом.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)