Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі

14 травня 2014

Сьогодні проходили змагання на першість міста зі спортивного туризму. Боролись між собою за звання кращих учні ніжинських шкіл на території центру туризму й краєзнавства та на річці Остер. Змагання відбулись у трьох видах туризму: велотуризм, водний туризм і пішохідний туризм.
 

Учні шкіл № 2, 3,4,7,9,10,13,15,17 вправно доводили всім, що саме їх команда в туристичних походах не пастиме задніх. “Команди зібрані з учнів шкіл, але “кістяк” кожної команди складався з тих дітей, які в нас займаються. Бо важко виконувати вправи з пішохідного туризму, якщо ти ніколи цього не бачив, і не знаєш, що це таке”, — розповів методист центру туризму Олександр Ровенчин.
 
Змагання ще проходять і підсумки ще не підбиті, тому й імена переможців, поки що, назвати неможливо. “Справа в тому, що ми не можемо одразу сказати результат, бо треба зробити дуже багато обрахунків: це і час виконання вправ і штрафні бали і т.д. Нам прийдеться вечір посидіти, щоб усі три види змагань підрахувати і вивести бали. Тож результати будуть лише завтра на ранок”, — говорив Олександр Степанович.
 
Головним суддею на змаганнях є Олександр Ровенчин, головним секретарем — Ірина Ровенчина, начальником дистанції по водному туризму — Ігор Гребенніков, начальник дистанції з велотуризму — Олександр Перевера.
 
Нагороди учасникам будуть згідно з положенням — грамоти управління освіти.
 
Хлопці й дівчата за першість міста в туризмі змагались завзято та з азартом. Мотузки, карабіни, велосипеди, байдарки — все це невід'ємна частина кожного справжнього туриста. І, щоб користуватись цими всіма засобами правильно та з користю, турист повинен мати величезний багаж знань та “набиту руку”.
 
Молоді ніжинськи учасники змагань сьогодні мали змогу показати, що вміють цим усім правильно користуватись. За кожну не правильно виконану вправу учасникові нараховувались додаткові бали, які віддаляли від перемоги. Тому діти намагались точно та якомога вправніше виконувати всі завдання на своєму шляху.
 
Вони з легкістю підкорювали висоти, вправно пересувались по мотузці, швидко та точно проїздили на велосипедах повз перешкоди та завзято веслували на байдарках.
 
“Ті діти, які тут із пішохідного туризму показали кращий час, займаються в туристичному центрі по шість-п'ять років. Тому і завдання їм видались не досить складними. Бо тут ми спершу вчимо ази, потім поглиблюємо знання та навички, а після — відточуємо майстерність, яку на таких змаганням вже можна показати”, — сказав Олександр Степанович.


Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)