Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Народна рада намагалася спілкуватися з працівниками ВУКГ
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Народна рада намагалася спілкуватися з працівниками ВУКГ

13 травня 2014

Представники Народної ради зустрілись з колективом комунального підприємства ВУКГ. На сьогодні це підприємство є дуже проблемним. Працівники підприємства десять місяців не отримують зарплати. До того ще маємо два значні деструктивні фактори для цього підприємства — паралельний бізнес деяких депутатів, які відповідно, зацікавлені в тому, щоб прибрати підприємство, та другий фактор — це сміття.
 
Раптом стало зрозуміло, що на сортуванні та утилізації сміття можна непогано заробити, і то стало відомо не тільки комунальникам, а й приватним структурам та, знову таки, політикам.
 
Представники Народної ради намагались вислухати працівників підприємства, та разом знайти шляхи, як можна хоча б по малу шукати шляхи фінансової спроможності. Але, здавалось часом, що то був діалог з глухою стіною.
 
Самий реальний спосіб доходу на підприємство, на думку Народної ради, було б повернення в контроль ВУКГ ритуальних послуг та, знову ж таки, те саме сміття.
 
Ритуальні послуги у свій час перейшли до приватного бізнесу. Приватники орендують приміщення в тому ж ВУКГ, а коли люди звертаються у комунальне підприємство за послугою, ті одразу переадресовують до приватників.
 
Могли б також, як і раніше, робити домовини з деревини, яка надходить на підприємство після пиляння дерев у місті. Але знову, послугу пиляння дерев перебрав на себе бізнес місцевого депутата, але й тоді, дерева, які пиляє депутат, є власністю громади. Але по факту, депутат отримує кошти за пиляння та ще й незаконно привласнює собі зрізану деревину.
 
Сортування та утилізація відходів — дуже непогана стаття доходів. Але й тут теж не виходить. Вважається, зі сміття місто може отримувати до 80 тисяч гривень на місяць. Але підприємство від того показує прибуток трохи більше ніж тисячу.
 
Приватний підприємець згоден купувати вторинну сировину і платити в казну до 50 тисяч гривень щомісяця. Але чомусь комунальників це категорично не влаштовує. Вони, заплющивши очі, повторюють одну мантру: “На тому смітті нічого не заробити, але ми нікого туди не допустимо, бо це наша власність”.
 
Діалогу, можна сказати, не вийшло. Комунальники твердять тільки одне — де хочете, там і беріть кошти, але віддайте нам наше, а то, де ми можемо ще заробити — не ваше діло. Шкода, але з такою постановкою питання, Ніжин невдовзі може лишитися свого комунального підприємства.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)