Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Підприємці з Московської шукають правди
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Підприємці з Московської шукають правди

5 травня 2014

Торгові місця підприємців, що по вулиці Московській можуть невдовзі прибрати. Бо торгувати на тротуарі не дозволяє жодна норма розміщення торгових місць.
 
Підприємці з тривогою думають про те, що з ними буде, якщо вони втратять можливість заробляти.
 
Утворилася дилема, яка невдовзі може перерости у конфліктну ситуацію. З одного боку — міськвиконком має вимоги санстанції, прокуратури, має рішення суду про те, що торгівля на вулиці Московській є незаконною, псує вигляд історичної частини міста, продукти харчування продають в антисанітарних умовах.
 
З іншого боку — підприємці навіть зі сльозами просять не прибирати їхні торгові місця, бо вони залишаться без прибутку.
 
Сьогодні підприємці зустрілися з секретарем міськради Анатолієм Лінником, щоб знайти якійсь компроміс. Підприємці благають не забирати в них шматок хліба і готові піти на поступки.
 
Вони кажуть, що залюбки б торгували і на колгоспному ринку, але там оренда павільйонів складає 230-250 тис гривень на рік. Така сума для дрібних підприємців за оренду непідйомна. Підприємцям, звичайно, не хотілося б йти з напрацьованих місць, але вони хоча б хотіли послухати, які альтернативи може запропонувати міська влада.
 
Анатолій Лінник сказав, що вже є попередні домовленості про те, що керівництво коопринку може піти на зустріч та знайти місце підприємцям, не в павільйоні і за доступною ціною. Також він запропонував пропрацювати можливість розмістити торговельні місця біля “Терему”. Якщо влаштує ця ділянка, керівництво міста буде домовлятися з дирекцією цієї будівлі.
 
Але ситуація на сьогодні, каже секретар ради, що ярмарок на вулиці Московській є незаконним і гроші за оренду торгових місць збирають незаконно. Якщо міська рада і далі буде порушувати закон, то її треба буде тільки розпустити. Треба шукати інший вихід, прийнятний для всіх. Той ярмарок, якій діяв, він з самого початку робився як тимчасовий і строк цього ярмарку давно вийшов. Тому ні в якому разі мова не йдеться про постійно діючи місця для торгівлі. Це підприємцям треба було розуміти з самого початку.
 
Самі ж підприємці вже підозрюють змову навколо них. На зібранні вирішили також створити громадське об’єднання і діяти вже організовано. Проте, випрацювання компромісного рішення триває.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)