Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині сепаратистів посадять на палю
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжині сепаратистів посадять на палю

5 травня 2014

Активісти ніжинської самооборони майдану, щоб попередити заздалегідь охочих покаламутити воду в місті, вкопали три палі просто на «лобному» місці в центрі Ніжина.
 
Це попереджувальний знак для тих, хто раптом захоче приїхати та розповісти ніжинцям про те, що ми повинні приєднатися до Росії, або ще щось в тому дусі.
 
Коли за давньою доброю традицією добре заточені з одного боку. Адже здавна всіх заколотників та зрадників в Україні саджали на палю.
 
Самооборонівець та автор ідеї вкопати попереджувальний знак, Михайло Булигін каже, що Ніжин з давніх давен славиться своїми військовими традиціями. З ворогами та зрадниками у нас не звикли довго розмовляти.
 
Коли було треба, навіть жінки Ніжина вдягали чоловічу форму і ставали на барикади, щоб захистити своє місто.
 
Ніжинський полковник Гуляницький був ключовою особою у славній перемозі гетьмана Виговського над московськими загарбниками під Конотопом.
 
Тому й цього разу, вороги нехай знають, що попередження вони вже отримали. Далі розмови будуть зайві, бо це не в наших традиціях. Сидіти на такий палі — заняття не дуже приємне, тож панове заколотники думайте. Постраждає в першу чергу те місце, яким ви думатимете перш, ніж приїхати з негарними думками до Ніжина.
 
А якщо до діла, то в Ніжині вже сформовано кілька дієвих підрозділів для захисту міста. Сформовані вони силами самих ніжинців і миттєво готові стати на захист своїх городян і своєї землі зі зброєю в руках.НОВИНИ ЧЕРНІГОВА

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)