Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжинському районі невдовзі створять ландшафтний парк для відновлення торфовищ
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжинському районі невдовзі створять ландшафтний парк для відновлення торфовищ

23 квiтня 2014

На Ніжинщині найближчим часом планується створення ландшафтного парку. За проектом ООН за допомогою цього парку науковці та посадовці хочуть відновити деградовані торфовища на території нашого району.
 
Сімнадцятого квітня в Чернігівській обласній раді, у рамках Програми розвитку ООН в Україні «СlimaEast: Збереження та стале використання торфовищ», відбулася нарада з питань реалізації на території Ніжинського району пілотного Проекту Європейської Комісії, повідомляє eco23.gov.ua/.
 
За допомогою цього проекту його організатори хочуть посилити контроль держави та дослідити пом’якшення наслідків зміни клімату.
 
Створенні моделі відновлення деградованих торфовищ Чернігівського регіону дозволять відродити екосистемні функції та економічну цінність. А також розширити площу природоохоронних територій і зберегти біорізноманіття.
 
Під час роботи цього проекту місцеві громади залучаються до вирішення питань раціонального землекористування. Одним із шляхів виконання мети проекту буде створення регіонального ландшафтного парку «Ніжинський».
 
Єдина невияснена обставина — на чиєму балансі лишиться парк по завершенні пілотного проекту. Минулого року серед потенційних балансоутримучавачів парку організатори проекту хотіли бачити Ніжинський державний університет.
 
У ході виконання програми буде розроблено методологію обліку викидів та поглинання вуглецю від торфовищ, збільшено природоохоронний статус прилеглих територій, забезпечено їх стале управління.
 
В свою чергу, територіальні громади Ніжинського району від реалізації цього проекту отримають користь, долучаться до продуктивного використання біомаси для місцевих потреб, отримають нові робочі місця.
 
Результатом даного заходу було напрацювання низки подальших завдань щодо впровадження Проекту Програми розвитку ООН в Україні «СlimaEast: Збереження та стале використання торфовищ» на території Ніжинського району.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)