Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: 55 сесія Ніжинської міської ради vi скликання
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

55 сесія Ніжинської міської ради VI скликання

11 квiтня 2014

9 квітня відбулася позачергова 55 сесія VI скликання Ніжинської міської ради під головуванням секретаря міської ради Анатолія Лінника. У засіданні міської ради взяли участь 34 депутата.

 

На порядок денний було винесено одне питання «Про внесення змін до рішення 49 позачергової сесії міської ради 6 скликання від 31 січня 2014 року «Про міський бюджет м. Ніжин на 2014 рік»». В робочому порядку депутат Коростиленко Ю.О. запропонував включити в порядок денний рішення «Про внесення змін до рішення 44 сесії Ніжинської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року «Про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».


Секретар міської ради Анатолій Лінник зачитав лист від в.о. директора Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» про проведення аукціону з продажу майна боржника Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» Державного концерну «Укроборонпром», який відбудеться 30.04.2014 р. в м. Дніпропетровськ. Та зазначив, що спортивний комплекс «Зірка» по вул. Прилуцькій є власністю даного підприємства» та є невід’ємною частиною спортивного життя мікрорайону та міста.


Депутати Ніжинської міської ради одноголосно прийняли рішення щодо необхідності прийняття даного комплексу в комунальну власність міста.


З цією метою до бюджету міста Ніжина внесено зміни і за рахунок вільного залишку коштів спеціального  фонду (бюджету розвитку) заплановано 1500000 грн. на придбання спортивного комплексу «Зірка», так як початкова вартість об’єкту складає 752867 грн.


Секретар міської ради Анатолій Лінник підтримав пропозицію депутатів підготувати та направити листи у відповідні вищі інстанції з метою сприяння виділення місту Ніжину необхідного фінансового ресурсу казначейства для придбання спортивного комплексу.ЧЕРНІГІВСЬКИЙ МОНІТОР

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)