Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: На Павліка Морозова світла не буде – з Ніжина потягнули останні гроші
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

На Павліка Морозова світла не буде – з Ніжина потягнули останні гроші

10 квiтня 2014

Фінансування бюджетної сфери Ніжина значно зменшили цього року.
 
Головне фінансове управління минулого тижня внесло зміни до бюджету й попередило — дохідна частина міста буде “урізаною”.
 
“Ніжину зменшили доходну частину частину, перший кошик доходів. Це ті доходи, які йдуть на утримання бюджетної сфери. Відповідно, видатки на утримання бюджетної сфери зменшуються на чотири мільйони вісімсот двадцять дві тисячі гривень”, — розповіла керівник фінансового правління Людмила Писаренко.
 
Ці зменшення проводяться в усіх галузях бюджетної сфери. На 3,7 % зменшаться видатки, в порівнянні з початковим бюджетом міста.
 
По органам управління видатки зменшать на сто дев’яносто дві з половиною тисячі гривень, по освіті — на два мільйони дев’ятсот сорок п’ять тисяч гривень, по охороні здоров’я — один мільйон вісімдесят дев’ять гривень, по культурі — на сто дев’яносто чотири тисячі сімсот гривень, по фізкультурі і спорту (утримання дитячих і юнацьких спортивних шкіл) на шістдесят тисяч двісті гривні, по територіальному центру — сімнадцять тисяч сімсот гривень, по ЦСССДМ на триста двадцять тисяч сімсот гривень, і на три тисячі по реабілітаційному центру.
 
“Учора ми отримали листа, яким нас повідомили, що з Ніжина знімається три мільйони субвенцій”, — сказала Людмила Віталіївна. Ці гроші місту виділялись на соціально-економічний розвиток.
 
“Кошти, які нам мали прийти в вигляді субвенцій ми б мусили направити на будівництво каналізаційного колектору по вулиці Ващенка, на проведення ліній електропередач та електрофікації вулиць Арвата, Афганців і Павліка Морозова. А також на придбання двох сміттєвозів для УЖКГ”, — говорила Людмила Віталіївна.Новини Чернігова

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)