Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Землі сільрад Ніжинщини приєднають до території нашого міста
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Землі сільрад Ніжинщини приєднають до території нашого міста

8 квiтня 2014

Невдовзі територія міста Ніжина значно розшириться. Площа збільшиться на 725,1245 гектарів землі.
 
“Виросте” місто за рахунок земель, які знаходяться в власності сіл Ніжинського району. За це рішення на черговій двадцять другій позачерговій сесії районної ради першого квітня проголосували депутати райради.
 
Хоча ця проблема з передачею землі в власність міста тяглась роками. А районна рада ніяк не наважувалась проголосувати за цей проект рішення чотири чотири роки. Для вирішення цього питання довелось надати певні преференції чиновникам райради.
 
Тепер же, до Ніжина мають приєднатись 75,0238 га земель Вертіївської сільської ради, 230,5951 га Григоро-Іванівської сільради та 419,5056 га Кунашівської сільради.
 
Голова Вертіївської сільської ради Олександра Теслик на сесії райради просила депутатів зважити та все ж таки проголосувати за передачу землі Ніжину. “Ви розумієте, що люди, які в живуть в Ніжині й будинки їх побудовані в Ніжині, прописані насправді в Вертіївці, Кунашівці та Григоро-Іванівці. За всіма довідками, документами й т. д. людина, яка живе в Ніжині повинна їхати в Вертіївку. Повірте, це не зручно”, — говорила Олександра Іванівна.
 
Люди, які живуть, наприклад, на вулицях Журавлиній, Пригаражній , Весняній, Веселій і т. д. (ці вулиці знаходяться між вулицями Таращанською, Чернігівською та Космонавтів) в паспортах мають прописку село Вертіївка. Хоча багато хто із жителів цих вулиць у своїх будинках живуть більше п’ятнадцяти років.
 
Районна рада розглянула проект землеустрою щодо зміни адміністративної межі Ніжина. Цим проектом передбачено включити в адміністративні межі міста земельні ділянки територій сільських рад, які прилягають до існуючої межі Ніжина і на яких розміщуються: присадибні землі, індивідуальна житлова забудова, садівничі товариства, кладовища та городи громадян міста, землі запасу та інші землі для створення сприятливих умов територіального розвитку міста на перспективу.
 
Але для того, щоб землі стали ніжинськими, а не районними необхідно пройти складний, тривалий та кропіткий шлях. Остаточне слово залишається за ВРУ. Верховна Рада України має прийняти відповідне рішення про зміни меж території міста. Коли це станеться наразі говорити складно, але найближчим часом ніжинці з сільською пропискою зможуть прописатись заново в своїх будинках, проте, вже в Ніжині.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)