Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Невдовзі на танку Т-34 можуть «вирости» квіти
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Невдовзі на танку Т-34 можуть «вирости» квіти

7 квiтня 2014

Ніжинці та українці дуже мирні та дружні люди й саме це довести та показати хочуть небайдужі мешканці нашого міста. Для цього вони хочуть розмалювати петриківським розписом танк, який стоїть на постаменті на початку вулиці Московської.
 
Із метою висловлення мироблюбності ніжинців й у межах заходів до святкування Дня перемоги звернувся з листом член виконкому Валерій Щекотіхін до секретаря міськради, щоб отримати дозвіл на розпис танку.
 
Валерій Віталійович сам розробив ескіз уквітчаного танку. Розмальовувати бойову машину зголосились майстри станції юних техніків. Усі витрати на себе візьмуть ініціатори миротворчого розпису військової машини.
 
Проте, голова ветеранської організації Лариса Алєксєєнко дуже обурилась такому виявленню миру. Вона сказала, що ветерани не зрозуміють такого відношення до бойової техніки часів ВВВ. Завтра ветерани міста зберуться, щоб обговорити цей творчий проект.
 
“Це не новорічна ялинка. Молодь це робить, бо їй так подобається, а старе покоління цього не зрозуміє”, — запевнила голова ветеранської організації. Лариса Григорівна говорила, що танк усе життя був зеленим і зеленим має лишитись.
 
Та заступник міського голови Олександр Мороз зауважив, що минулого року до історичної пам’ятки нікому не було діла, тож якщо хтось хоче пофарбувати танк, то хай це робить. “У тому році, коли він стояв зелений і іржавий, то ні в кого голова не боліла й усіх це влаштовувало. А коли молодь хоче, то треба дозволяти”, — сказав Олександр Сергійович.
 
“Коли цей танк в’їздив у місто, то він весь був у живих квітах. Навіть, тоді якого кольору танк не було видно. А петриківський розпис — це ж ті самі квіти”, — констатував секретар міськради Анатолій Лінник.
 
Більшість людей, які ознайомились із ескізом Валерія Віталійовича визнали, що уквітчаний танк — це дійсно прояв того, що українці зовсім не хочуть воювати, що вони мирні й не бажають кровопролиття в цій ситуації, яка, на жаль, склалась в Україні.
 
Люди, які бачили цей ескіз абсолютно різного віку — від юнаків і до людей пенсійного віку. Багато із них погодились із цікавим задумом.
 
Хоча ж, все таки, члени виконавчого комітету сказали, що вирішальне слово буде за ветеранами. Й це питання розглянуть цього тижня на виконкомі.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)