Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині хочуть відправити в утиль 20 військових БМП
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжині хочуть відправити в утиль 20 військових БМП

25 березня 2014

Два десятки одиниць бойової техніки на базі переробки вторинного чормету помітили вчора надвечір самооборонівці Ніжина.

Побоювання, що робочу броньовану техніку мають пустити під «ніж», змусило майже миттєво зібрати на території бази з десяток представників ніжинської самооборони, журналістів і активних жителів міста.

На подвір'ї вторчормету, як на плацу, вишикувалось двадцять бойових машин піхоти. На перший погляд, військова техніка виглядала як така, що здатна самостійно рухатися та брати участь у бойових діях. Траки БМП були забиті засохшою багнюкою. Башні БМП та все зовнішнє обладнання, яке необхідне в бою, було зрізане.

У «салонах» пахло соляркою, була обдерта фарба та повідривані всі частини «інтер’єру». Ззовні – викручені всі лампочки з фар, а у деяких фари взагалі були відсутні.

Усі задні двері техніки змащені машинним мастилом. А мотори виглядали майже як нові. Саме ці деталі й наштовхували на те, що машини на ходу.

Та представники вторчормету запевнили, що техніка повністю несправна й не може використовуватись військовими. Представники переконували, що в жодну змову з ворогами України по знищенню нашої військової техніки вони не вступали, тому за ці БМП переживати не варто.

Також вони розповіли, що півтора місяці тому всю цю техніку їм привезли з Хмельницького. Ніжинську базу вторчормету вони використовують як «пункт тимчасового тримання». Працівники бази показали договір на оренду земельної ділянки для двадцяти дев’яти БМП. І чотирнадцятого березня власники бойової техніки дев’ять одиниць військових машин забрали до Києва.

Також працівники бази говорили, що чутки, ніби-то ці БМП своїм ходом приїхали на базу, неправдиві. Бо їх привезли вантажними машинами. Із вантажівок їх згружали краном. Вага такої броньованки без башні близько п’яти тонн.

Для того, щоб ніжинці переконались у правдивості слів працівників бази, в середу до Ніжина приїде власник цих агрегатів. Він має надати всю документацію та розповісти про долю цих машин.

Представники самооборони сказали, що будуть розмовляти з власником техніки, щоб у період неспокійного стану в країні він не різав БМП. Мовляв, ці броньовані, навіть якщо непрацюючі, машини, в воєнній ситуації можна використати для захисту власної країни.Вечерние Вести

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)