Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: КП “Служба єдиного замовника” має нового керівника
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: КП “Служба єдиного замовника” має нового керівника

18 березня 2014

Рішенням секретаря ради новим керівником комунального підприємства КП СЄЗ призначено Леоніда Музиченко.


Володимир Карапута написав заяву про своє звільнення. Зі слів Леоніда Михайловича, колишній керівник підприємства написав заяву добровільно, з власного бажання. Написав він її вже давно, але чекав на кандидатуру, яка стане достойною йому заміною.


Працівники підприємства спочатку обурились, але їм пояснили, що рішення про зміну керівника не є політичною зміною, а прийнято виважено з особистих міркувань самого Володимира Дмитровича.


Леонід Музиченко сказав, що прийшов керівником підприємства зовсім не для того, аби когось зміщати. Він погодився на пропозицію, яка надійшла вже давно, але він трохи часу розмірковував.


Я добре знайомий з роботою на підприємстві і з тим, з чим матиму справу — каже в коментарі “УН” новий керівник. До цього я шість років працював в подібній структурі в місті Києві.


Я знаю, що на підприємстві вже склався гарний колектив фахівців, тому пріоритетом в роботі, щодо самого підприємства буде збільшення надходжень за послуги та вчасна виплата заробітної плати. На КП вже склалися деякі непогані традиції, їх я залишу і намагатимуся зробити ще своє, краще.


Але треба трохи часу, щоб все ж-таки ознайомитися з об’ємами робіт і їх напрямками і в цьому я покладаюся на своїх заступників, які добре знаються на своїй справі.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)