Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Звернення «Мобільної самооборони» до ніжинської громади
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Звернення «Мобільної самооборони» до ніжинської громади

6 березня 2014

 

Останні події в Україні сколихнули в пам'яті спогади про страшні лютневі події в Києві. Ейфорія від перемоги народу над тиранією змінилася відчуттям нової загрози — війни з Росією. Сміливо, без тіні страху дивлячись в обличчя небезпеці, український народ навіть у такі часи зберігає спокій та віру в правильність обраного шляху.
 
«Мобільна самооборона» міста Ніжина висловлює щиру вдячність та підтримку кримським військовим, які стали взірцем сміливості та мужності, показали себе справжніми патріотами України.
 
Окрім того, «Мобільна самооборона» міста Ніжина, не претендуючи на лаври героїв, відповідально заявляє про те, що ми і надалі продовжуємо здійснювати заходи з охорони громадського порядку в місті: спільно з органами внутрішніх справ ми щоночі патрулюємо вулиці міста, в межах чинного законодавства України, здійснюємо заходи щодо попередження та припинення правопорушень.
 
Саме тому, закликаємо громадян зберігати спокій та правопорядок, бути гідними громадянами країни, яка кров'ю героїв заплатила за можливість стати кращою. Окрім того, ми запрошуємо долучатися до наших рядів усіх небайдужих чи то у формі активної участі, чи то у формі інформаційної підтримки. Зазначимо, що якщо ви маєте інформацію про правопорушення, телефонуйте 102. Ми постійно координуємо свою роботу з міліцією і ваша інформація обов'язково потрапить до нас.
Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)