Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинські чоловіки добровільно йдуть до міськвійськкомату
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинські чоловіки добровільно йдуть до міськвійськкомату

6 березня 2014

До ніжинського військкомату активно приходять хлопці та чоловіки. Зараз заяв від добровольців нарахували більше двох сотень, сказав військовий комісар Ніжинсько-Куликівського військового комісаріату Володимир Іваницький. Чоловіки, не чекаючи виклику до військкомати самотужки вирішили записатись і стати в ряди захисників України в разі необхідності.
 
Штат військового комісаріату укомплектований військовозобов'язаними.
 
Військовозобов'язані пишуть, розсилають та розносять повістки всій придатній для служби чоловічій частині населення міста. Повістки також вручають медпрацівникам – і жінкам і чоловікам. Володимир Петрович казав, що медиків чоловічої статі у місті не  так вже й багато, а це не досить добре в ситуації, яка нині склалась в країні.
 
Усі оповіщені зараз удома. Їх ніхто нікуди не вивозив і не ізолював. До військового комісаріату їх викликали для того, щоб оповістити про події, уточнити дані, записати номер мобільного телефону, дати певні роз'яснення. Такі «візити» до військкомату необхідні, щоб у разі мобілізації мати налагоджений та постійний зв'язок із усіма чоловіками міста, які можуть захищати Батьківщину.
 
Повістками викликають лише придатних до служби, тобто тих, кого дозволяє закон. Ніжинці, кому за п'ятдесят також активно «рвуться в бій». Але, поки, військкомат не може приймати заяв від таких громадян, так як вони, за віком, вийшли з критерію військовозобов'язаних.
 
Володимир Петрович говорить, що усі хлопці та чоловіки, які добровільно виявлять бажання захищати свою країну до військового комісаріату можуть приходити без повістки. Також, до військового комісаріату запрошують усіх, хто виявить бажання допомогти в будь-який спосіб працівникам військового комісаріату в максимальному оповіщенні населення, прийомі заяв і т.д.
 
Військовий комісар Володимир Іваницький звертається до всіх ніжинців не бути байдужими: «До уваги жителів м. Ніжина та Ніжинського району! З метою виконання підготовки мобілізаційних заходів, всім військовозобов'язаним м. Ніжина та Ніжинського району бути готовими прибути до Ніжинсько-Куликівського міськвійськкомату за викликом для уточнення військово-облікових даних (при собі мати військовий квиток).
 

Військовозобов'язаний у разі неявки за викликом військового комісаріату буде притягнутий до кримінальної відповідальності, згідно законодавства України».Уездные новости

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)