Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Звернення до громадян міста воєнного комісара Ніжина підполковника Іваницького
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Звернення до громадян міста воєнного комісара Ніжина підполковника Іваницького

4 березня 2014

Я не хочу нікого заспокоювати, зараз не та ситуація. Кожен на своєму місці зараз повинен виконувати в повному обсязі ті завдання, які перед ним стоять.


На даний час військовий комісаріат провів заходи щодо доукомплектування составом в необхідній кількості військовозобов'язаними міста Ніжина. Хочеться наголосити на тому, що коли проводили заходи оповіщення, в місті почалася деяка паніка. Прийшлось проводити роз’яснювальну роботу.


З сьогоднішнього дня особовий склад, який призваний до комісаріату, буде проводити роботу в десяткі разів більшу щодо попереднього оповіщення військовозобов’язаних для комплектування ЗСУ. Будуть вручені мобілізаційні повідомлення, будуть уточнені данні адрес та телефонів для того, щоб в разі необхідності визначений особовий склад оповістити. Будуть оповіщені сотні військовозобов’язаних у найближчі дні.


В місті Ніжині передбачено розгортання мобілізаційної бази на визначений час. Для цього будуть залучені також і деякі навчальні заклади міста і деякі установи.


В цих установах відповідно плану проводились заняття, готувалась документація. Отже, ці установи будуть готові для виконання своїх поточних завдань в повному обсязі.


Я звертаюсь до керівників підприємств установ організацій різних форм власності. На вас лежить велика відповідальність про уточнення даних військовозобов’язаних і при необхідності подачі мобілізаційних ресурсів до військового комісаріату.


На даний момент населення Ніжина добре сприймає всі завдання, які стоять в цілому перед народом України. Помінялось взагалі відношення до військової служби. Ніжинці відповідально відносяться до ситуації в країні і адекватно реагують на оповіщення.


Кожен день комісаріат приймає десятки заяв від добровольців. Серед них є керівники підприємств установ і навіть депутати міської ради.


Також дуже багато звертається населення з тих, хто виходить за вікові обмеження мобілізації. Згідно законодавства, військомати не можуть залучати цих людей до збройних сил України. Але це на даний час, поки немає військового стану, поки ми не воюємо. Якщо будуть зміни, закони можуть помінятися.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)