Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині створено координаційний штаб, городян закликають зберігати спокій
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжині створено координаційний штаб, городян закликають зберігати спокій

3 березня 2014

У зв’язку з останніми подіями на території України, у Ніжині відбулася розширена нарада за участі керівництва міста, мобільної самооборони та правоохоронців. Під час наради було сповіщено про те, що для охорони та забезпечення громадського порядку в місті приєдналися вірменська та ассирійська діаспори. Їх представники заявили, що готові захищати територіальну цілісність та суверенітет України, як власної батьківщини зі зброєю в руках.


Лідер мобільної самооборони Костянтин Смолій зазначив, що наразі відсутня будь яка координація дій активістів з ДАЇ. Також він розповів про декілька випадків, коли ДАІ було взагалі відсутнє на території міста.


Важливим важелем для забезпечення громадського порядку в місті, на думку самооборони, є участь у цих процесах власників зброї. Присутні на засіданні зазначили, що дружини у Ніжині створенні тільки для того, аби отримати дозвіл на використання зброї. Тому було вирішено запросити учасників цих формувань на сесію міськради і запропонувати їм долучитися до несення охорони.


Комісар Ніжинсько-Куликівського військового комісаріату Володимир Іваницький зазначив, що вчора о 18 годин до військомату надійшла команда про збір на навчання всіх військовозобов’язаних. Наразі ведеться робота по оповіщенню населення та проводяться збори особового складу.
 
Також, під час засідання, депутат Вячеслав Івашин наголосив на тому, що сьогодні найголовніше завдання це забезпечити у місті спокій та уникнути паніки.


Очільник ніжинського МВС Олександр Шипілов запропонував секретарю ради Анатолію Ліннику звернутися до обласного керівництва управління внутрішніх справ, з листом про посилення охорони громадського порядку у місті. Та власним розпорядженням створити на базі міськвиконкому штаб для координації дій активістів та правоохоронців. Дана пропозиція була підтримана усіма присутніми.


Незважаючи на те, що розпорядження може бути видане лише завтра, секретар ради Анатолій Лінник закликав координаційний штаб вже сьогодні приступити до роботи. Організувати його діяльність доручили Сергію Смагі.


Серед пропонованих функцій штабу є і роз’яснювальна робота з мешканцями міста. Суть її полягає в тому, щоб не допустити розповсюдження завідома недостовірної інформації про ситуацію в Ніжині та збереження громадського спокою. Всі ніжинці, у кого наявна суспільно-значима інформація, можуть телефонувати за номером чергового міськвиконкому 1580.


Раніше, під час ранкового віче проти вводу російських військ на територію України, полковник служби цивільного захисту, командир Спеціального авіаційного загону Іван Коробка закликав також ніжинців зберігати спокій.
 
Під кінець засідання голова громадської організації «Ліги ділова жінка» Тамара Стратілат внесла пропозицію створити за участі представників різних національностей, що проживають у місті, соціальний відеоролик, в якому всі вони закличуть до збереження цілісності України та недопустимості кровопролиття.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)