Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Депутати міськради будуть радитись із громадою для вирішеня подальшого застосування пам'ятника Леніну
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Депутати міськради будуть радитись із громадою для вирішеня подальшого застосування пам'ятника Леніну

28 лютого 2014

Пам’ятник Леніну, який ще нещодавно височів над ніжинською площею Івана Франка нині спочиває на території одного з комунальних підприємств міста. Там він рахується як звичайнісінький інвентар.
 
Демонтування пам’ятнику сколихнуло ніжинців і розділило на два «табори» — одні зняттю Ілліча раді, а інші аж до сліз обурюються й до сьогоднішнього дня. Одні казали: «Катюзі по заслузі», інші ж: «Стояв собі пам’ятник, нікого не чіпав. А тут, біля нього, все наше дитинство пройшло».
 
Проте, процедура зняття дідуся Володі виявилась не такою складною як визначитись, що із бронзи, з якої зроблений пам’ятник, надалі робити. Долю пам’ятника вирішували депутати на черговій п’ятдесят першій сесії.
 
Фахівці наголошували, що пам’ятник є дуже цінним так як його робив знаменитий скульптор. Його робіт на всьому просторі колишнього союзу було три. До наших днів зберігся лише ніжинський Ленін. Тому, й деякі історики й чимала кількість людей похилого віку просили, щоб пам’ятник перенесли на територію краєзнавчого музею.
 
Інші ж ніжинці пропонували, щоб Леніна продали на аукціоні чи здали на металобрухт і «виручені» кошти направили на потреби міста.
 
Також, серед пропозицій була й така, щоб Ілліча переплавити, очистити, так би мовити, вогнем, і зробити з нього інший пам’ятник – пам’ятник Героям Майдану. Для такої нової ідеї вже й місце знайшлось, аж два – на місці колишнього Леніна, або ж на початку Гоголівської, там, де ще донедавна стояла дошка пошани.
 
Поки представники будуть думати та радитись із громадою як найкраще вчинити, депутати міської ради прийняли рішення залишити пам’ятник на комунальному підприємстві під пильним наглядом охорони, поки подальшу долю Ілліча не вирішать.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)