Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Прокурор Ніжина та начальник міліції написали заяви про звільнення
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Прокурор Ніжина та начальник міліції написали заяви про звільнення

25 лютого 2014

Вчора, на народному Віче, активний народ Ніжина розмовляв з керівниками силових структур.
 
В результаті розмови, прокурор Володимир Мозговий та начальник міськвідділу міліції Олександр Шипілов написали заяви на звільнення за власним бажанням.
 
Про те, що звільнився за власним бажанням начальник міліції, народу повідомив його заступник. Сам О. Шипілов був відсутній, сказали, що його на той час не було в місті.
 
Міськрайонного прокурора Володимира Мозгового теж спочатку не було, але зібрання дочекалося, поки він повернеться з відрядження. Бо якщо ні, активісти збиралися взяти в облогу приміщення прокуратури і все ж таки дочекатися прокурора.
 
До того часу на дворі вже стемніло, і зібрання перейшло до великої зали міськвиконкому. Після нетривалих виказувань претензій, ніжинці почали скандувати “Відставка!”.
 
Окрім людей, що гучно вимагали відставки прокурора, були і більш агресивно налаштовані, намагалися штовхнути В. Мозгового і можливо, аби їх ніхто не стримував, не проти були застосувати до нього і силу.
 
Ніжинський прокурор довго тримав натиск народного гніву, але врешті-решт написав заяву про звільнення з посади прокурора за власним бажанням. Заяву зачитали вголос всьому зібранню, народу це сподобалось.
 

Після того, активісти відправилися до приміщення прокуратури та комісійно її опломбували. Це було зроблено для того, аби з приміщення не виносилися ні речі ні документи.Уездные новости

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)