Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Громада міста завадила таємно захопити владу Ніжина
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Громада міста завадила таємно захопити владу Ніжина

24 лютого 2014

Сьогодні група депутатів намагалась змінити владу в місті й повернути стару. Це депутати, які на посаді секретаря міськради хочуть бачити Олега Баранкова. Він останній час займає посаду заступника міського голови. Цю посаду він отримав від Приходька. Пропрацював заступником разом із Кірсановим, а тепер сам бажає керувати містом.


Для цього голова депутатської комісії з питань законності Юрій Коростиленко скликав зібрання комісії і зібрав 19 підписів, щоб відкрити сесію міськради. Все це він зробив таємно, щоб не дізнався ні секретар міськради Анатолій Лінник, ні громада міста.


Єдиним питанням порядку денного стало зняття Анатолія Лінника з посади секретаря міської ради.


Самого ж секретаря повідомили про це за двадцять хвилин до початку сесійного засідання, розповів Анатолій Валерійович.


Жителі міста, які бачили на посаді лише Лінника за лічені хвилини прийшли до великої зали міськвиконкому, щоб його відстояти. Тим більше, що з’явилась інформація — депутати, які були проти Лінника хотіли в силовий спосіб вигнати Анатолія Валерійовича.


Були в залі й представники самооборони міста, і автомайданівці, і міліція, і всі, кому не байдужа доля міста. Усі вони говорили, що повністю підтримують Анатолія Валерійовича і більше не дозволять грабувати та оббирати Ніжин.


Молоді хлопці стали на обох виходах і не випускали жодного депутата. А також вони були готовими до будь-якої атаки.


Проголосувати за зняття з посади Анатолія Лінника депутати так і не наважились. По завершенні зібрання депутати почали погрожувати та говорили, що силовими методами доб’ються своєї мети. Вони наполягали на тому, щоб сесію провести без участі громади в закритому режимі.


Анатолій Валерійович весь час повторював депутатам бажаючим влади, що старі часи вже пройшли і зараз не тільки діяти, а й мислити кожен із них мусить по-новому. “Так як ви хочете вже ніколи не буде”, — говорив секретар ради депутатам від “Батьківщини”.


Ці депутати й надалі продовжували погрожувати.


Народ , який зібрався в сесійній залі кричав міськдепам: “Годі жерти, бо скоро морди тріснуть”. Усі люди казали, що Лінник єдина достойна людина бути секретарем і керувати містом.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)