Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Депутати не прийняли бюджет міста Ніжина
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Депутати не прийняли бюджет міста Ніжина

3 лютого 2014

Бюджет Ніжина з першої спроби не прийняли депутати. Позачергова сесія, яка зібрала 40 депутатів, мала за основну мету прийняти основний фінансовий документ — бюджет міста на 2014 рік.


Одразу в сесійній залі виникло два депутатських формування — ті, хто збирався проголосувати за бюджет, і ті, хто мав на меті заблокувати це питання. У кожного були свої міркування на цей рахунок.


Одне угрупування депутатів — це Регіони і ті, хто співчуває, інше угрупування сформувалося навколо фракції БЮТ. “Удар” — хитався.


Більше години взаємних образ та палких промов на кшталт “хто більше любить народ” складали відчуття, що депутатам є що втрачати. Хоча у багатьох присутніх глядачів на сесії спостерігалась своя думка, що депутатські угрупування формувались навколо ідеї — ті, кому вдалося відгризти від пирога, і ті хто дуже хотів, але отримав облизня, і від того був дуже злий.


Всі лайки на засіданні велися езоповою мовою, наприклад таку думку: “я знаю, шо ти, скотина, хочеш тут відмити собі бабкі і ділитися, падло, не збираєшся”, звучала приблизно так: “ваша пропозиція зашкодить загальним надходженням в міський бюджет і місту нічим буде скоро платити зарплату бюджетникам та якщо ви не переглянете свою пропозицію, ми за неї голосувати не будемо”. Або так, начебто депутат обурився: “на сесію винесена велика кількість програм! Ми з ними не ознайомленні!!! Це неподобство!!!” — насправді це означало інше: “Бляха-муха, хто нафіг ділив цей бюджет! Мені ж тут вообще ніхєра не перепало! Ось вам..., а не моє голосування за цей грьобаний бюджет!”


Вже при голосуванні, фракція “Удар”, яка займала не агресивну позицію, схилилася таки до неголосування за бюджет. Бюджет міста прийнятий не був.


Присутні на сесії працівники комунального підприємства “ВУКГ” вчинили скандал з депутатами. Вони вже вкотре погрожували, за невиплачену зарплату, не вийти на роботу, і місто тоді має захлинутись у власних відходах.


Згідно закону, бюджет міста депутати повинні прийняти не пізніше 14-денного строку після прийняття Державного Бюджету країни. Строк виходить у вівторок, 4 лютого. В понеділок депутати зберуться на консультації.


На відео: суперечка після сесії Олега Кірсанова і депутата Юрія Хоменка; коментар в.о. міського голови О. Кірсанова; скандал з працівниками КП ВУКГ; коментар депутата Юрія Коростиленка; коментар голови фракції “Удар” Анатолія Линника; коментар начальника фінвідділу Людмили Писаренко.4ernigiv.info

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)