Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Більшість депутатів проігнорували скликання позачергової сесії
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Більшість депутатів проігнорували скликання позачергової сесії

28 сiчня 2014

Позачергова сесія, яка скликалася на вимогу 27 депутатів, не відбулася. Причиною стала неявка депутатів і як наслідок, відсутність кворуму для початку пленарного засідання.
 
У зв’язку з відсутністю необхідної кількості обранців і неможливістю в законний спосіб розпочати сесію, виникла пропозиція відкрити зібрання як засідання депутатської комісії за участю представників громади міста.
 
Представники — небайдужі мешканці Ніжина, явились до зали засідань в кількості, значно більшої, ніж їх обранці. Депутатську комісію вів голова комісії по законності Юрій Коростиленко.
 
На сесії мали прийняти звернення до Президента, та Верховної Ради з метою засудити кровопролиття та прийняття законів та поправок 16 січня. Юрій Коростиленко повідомив, що всі депутати були попереджені про скликання сесії.
 
Вимога депутатів про скликання позачергової сесії також особисто була доведена до виконуючого обов’язки міського голови Олега Кірсанова.
 
Тож, сесійне засідання відкрите не було і всі документи і звернення приймалися депутатською комісією. З невеликими змінами було прийняте основне звернення до Президента, та Верховної ради. Текст звернення додається.
 
А також було прийняте звернення до діючого депутата ВР Івана Куровського. Громада і депутати вимагають від нього негайно вийти з фракції Партії Регіонів, оскільки Куровського громада вибирала як безпартійного; також Куровський отримав наказ проголосувати за відміну законів, прийнятих 16 січня; і останнє — громада вимагає від свого депутата звітувати перед нею 30 січня на площі ім. І. Франка.
 
Ці два документи в той же час, після прийняття, були підписані та відправлені телеграмою адресатам. Звернення підписали 19 депутатів з двадцяти присутніх.
 
І сам документ, звісно, не має того статусу, якій він повинен мати, в разі прийняття його на сесії МР. Навряд-чи він матиме законний статус звернення від всієї громади, оскільки рішення депутатських комісій мають лише рекомендаційний характер.
 
У всякому випадку, 19 депутатів МР пред’явили свою принципову позицію. Решта, або проігнорувало вимоги громади, або просто злякалися можливих наслідків. Більшість тих, хто не прийшли — це представники саме Партії Регіонів.
 
Приємно знати, що наприклад, депутат Віталій Кубрак прийшов не зважаючи на хворобу і високу температуру. А Людмила Приходько прийшла підтримати громаду міста у свій День народження.Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)