Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинські депутати про події в країні
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинські депутати про події в країні

22 сiчня 2014

Луганські регіонали хочуть запровадити в Україні надзвичайний стан, йдеться в сюжеті ТСН. Ранок. Депутати місцевих рад звернулися до президента із проханням вжити жорстких заходів заради відновлення законності і водночас пропонують переговори, аби уникнути жертв та кровопролиття.
 
Журналісти ПіКу взяли коментарі у Ніжинських депутатів, від різних політичних сил, стосовно ситуації в країні. Незалежно від кольорів своїх прапорів, Ніжинські депутати вважають, що потрібно сідати за стіл переговорів,  і домовлятися мирним шляхом.
 
Питання ПіКу до Ніжинських депутатів:
Як ви оцінюєте події, що наразі відбуваються в центрі країни? І можливо маєте план дій, які варто запропонувати політикам?
 
Ніна Охримюк – начальник Комунального підприємства "Ніжинське міське бюро технічної інвентаризації" (безпартійна, обрана депутатом НМР від ВО «Батьківщина)
Події, що зараз відбуваються в країні я особисто оцінюю дуже по-різному. Але вже те, що сьогодні відбувається – такого не має бути, потрібно вже всім було домовитися мирним шляхом. Просто хочеться більше працювати, і піднімати країну, а не воювати. А з приводу плану дій, я не скажу, що я маленька людина, але що стосується моєї роботи, тут я можу щось планувати і діяти, а давати план дій політикам всеукраїнського рівня – це досить серйозна і відповідальна справа. Над цим повинні працювати аналітики, політологи, експерти.
 
Володимир Боровик, (старший викладач  НДУ ім. М. Гоголя, Член ВО "Свобода")
Нормальним назвати те, що відбувається зараз не можна. Ясно, що люди вийшли  і протестують, але хотілося б щоб ворожнеча припинилася, і не відбувалися воєнні дії. Пропонувати щось політикам, я не можу, думаю, що вони самі повинні вирішувати такі важливі речі, а думаю, і кожен це розуміє, люди просто хочуть жити краще.
 
Анатолій Божко, (директор фірми «Інжен» Член Партії Регіонів)
Будь-які події, що завдають шкоди людям, я оцінюю негативно. План дій, які варто запропонувати політикам також маю. Потрібно зібратися опозиції і діючій владі, стати як то кажуть - «лицом к лицу», повернутися до мирних зібрань, і тоді вже вести мирні переговори, та домовлятися.
 
Валерій Салогуб, (партійність – ВО «Батьківщина»)
Я думаю, що у народу ввірвався терпець, бо багато бездіяльності зараз у діючої влади, а з боку опозиції – певна нерішучість. Мирний план дій надто затягнувся, і нічого не вирішується, нічого не відбувається по суті.
З приводу плану дій, я маю просто свою точку зору, але не той рівень, аби в масштабах України пропонувати політикам план дій. Моя думка – добиватися треба, щоб Президент України пішов назустріч народу, призначив позачергові вибори, і пішов у відставку, тоді б загроза громадянської війни на Україні не висіла. Це справа тих, кому не байдуже майбутнє своїх дітей. Наше покоління могло б змиритися з тим, що є зараз, а от коли подумаєш, що у таких умовах (процвітає корупція, суддів підкупають, міліцію), прийдеться жити нашим дітям, то розумієш, що потрібно щось змінювати.
 
Сергій Красніков, (Приватний підприємець, член КПУ)
Комуністична Партія України ще восени пропонувала цивілізований варіант вирішення питання: зібрати референдум, і обговорити всі «За» і «Проти». Тоді до нас не прислухались, і тепер розмахують руками. Зараз політики один одного не чують, потрібно знати, що реально зробив кожен політик, аби людям жилося краще. Вони просто хочуть влади, ні одна політична сила не сказала: давайте запустимо роботу заводів, люди безробітні, надамо робочі місця. Ні – нам потрібно в Європу. Прибалтика не може зараз «відхреститися» від Євросоюзу, бо їм поставили умови: ви не будете нічого виробляти, а будете споживати наше, так само й у нас буде.
 
Анатолій Лінник, (приватний підприємець, член партії «Удар»)
Насильство я засуджую, але влада не йде на діалог, не звертає уваги на людей, опозиція боїться взяти на себе відповідальність дій, і немає чіткого, зрозумілого плану, як діяти далі. Тому зараз пішла неконтрольована ситуація, і якщо влада не зрозуміє, що треба сідати за стіл переговорів, і домовлятися, ми матимемо жертви. Зараз на Україні йде штучний розподіл на Західних ,Східних. Президент України не може знайти в собі мудрості, для того, щоб почати діалог, але однозначно! потрібно сідати за стіл переговорів, бо жодна війна проти народу не була виграна.
 
Олександр Шалай, ( приватний підприємець, член Партії Регіонів)
Скажу коротко: я бажаю мудрого та виваженого рішення задля мирного врегулювання суперечок, які виникли між опозицією і діючою владою. Адже мирне врегулювання необхідне для того, аби не пролилася кров. Це моя думка.
 
Сергій Охонько директор Приватного підприємства «Ніжинавтотранс», партійність – ВО «Батьківщина»)
Народ зараз висловлює свою думку, своє бачення, того, що відбувається. Але я вважаю, що свої права потрібно відстоювати законними методами, тобто більш цивілізовано і законно. Ми ж не африканська держава, ми ж ідемо до Європи.
Потрібно, аби влада пішла назустріч народу, бо є питання, які потрібно вирішувати, а не замовчувати, до народу потрібно прислухатись.
Щодо плану дій, який варто пропонувати політикам, я ще не на тому рівні, аби давати рекомендації політикам державного рівня, але все ж таки я вважаю, що треба сідати і вирішувати питання за круглим столом, за участю активістів Майдану і перших осіб держави.
 
Деякі депутати Ніжинради утримувались від коментарів, говорили, що не готові давати будь-яку оцінку, мотивуючи тим, що зайняті зараз своїми справами, звітністю, або ж просто не дивилися телевізор останні три доби, і не в курсі, що відбувається в країні.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)