Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: ТОВ «НіжинТеплоМережі» бореться із боржниками, але платоспроможність населення… досить низька
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

ТОВ «НіжинТеплоМережі» бореться із боржниками, але платоспроможність населення… досить низька

15 сiчня 2014

П’ятдесят два млн. грн. заборгованість за спожите тепло від населення та організацій у ТОВ «НіжинТеплоМережі». Керівництво теплоенергетичної компанії повідомляє, що кожного тижня подає позови до суду. Причому позов до суду подається, коли борг за спожите тепло перевищує одну тисячу грн. А також існує проблема надходжень коштів із казначейства.
 
Боржниками являються як юридичні так і фізичні особи, але платоспроможність населення зараз досить низька, тим більше в Новорічні та Різдвяні свята банки працювали за скороченим графіком.
 
Також представники Тепломереж говорять, що температура носія при опаленні залежить від температури зовнішнього повітря, але головне, аби температура в приміщенні була не меншою, ніж 17 градусів тепла, в кого менша – це невідповідність.
 
Проте, керівництво ТОВ «НіжинТеплоМережі» також зазначає, що температуру в приміщенні вище 17 градусів тепла піднімати не буде, в зв’язку із заборгованістю. 


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)