Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Про керуючого справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Про керуючого справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради

10 сiчня 2014

Питання про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради розглядали на сесійному засіданні.

У рішенні було вказано затвердження даної кандидатури на посаду керуючого справами в особі депутата міськради Юрія Коростиленка.

Секретар ради, в.о. міського голови Олег Кірсанов повідомив депутатів, що кандидатуру Коростиленка на дану посаду не подавав.

Питання, яке виявилося спірним, депутати почали обговорювати.
Вони  наголошували на тому, що кандидатуру Коростиленка затвердили на депутатській комісії, інші запевняли, що потрібно доопрацювати дане рішення, і розглянути його пізніше, бо згідно Закону про місцеве самоврядування, кандидатуру керуючого справами подає міський голова.
Вислухавши всі зауваження та пропозиції, за дане рішення проголосували більшість депутатів. Рішення поки ще не підписане.

Ніжин Події і Коментарі

 

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)